Sobota, 10.06.2023, Imieniny: Bogumil, Malgorzata, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Ten budynek zmieni oblicze Zatorza. Budowa EL TOWER rozpoczęta!

06.12.2019, 15:15:56 Rozmiar tekstu: A A A
Ten budynek zmieni oblicze Zatorza. Budowa EL TOWER rozpoczęta!
fot. materiały inwestora EL INVEST Development

Będzie liczył 9 kondygnacji i 136 mieszkań, w jego najniższej części znajdować się będzie dwupoziomowa hala garażowa, a każde piętro skomunikowane zostanie szybkobieżnymi windami. Całość będzie zamknięta i monitorowana. Na Zatorzu ruszyła budowa I etapu inwestycji EL TOWER, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród elblążan. Na etapie przedsprzedaży, połowa mieszkań znalazła już swoich nabywców. Nie ma się co dziwić, bo ceny mieszkań są tu najniższe w Elblągu. Dla przykładu 36-metrową kawalerkę nabędziemy już za niecałe 147 tys. zł (3990 zł/m2).

EL TOWER – to czwarta po Osiedlu Sadowa, Osiedlu Kowieńska i Kamienicy Trybunalska, inwestycja dewelopera EL INVEST w Elblągu. Przy ul. Mielczarskiego 49 powstaje nowoczesny, dziewięciokondygnacyjny budynek, w którym w dwóch etapach realizacji oddanych zostanie łącznie 136 mieszkań. Wyróżnikiem inwestycji będzie dwupoziomowa hala garażowa, szybkobieżne windy, zamknięte i monitorowane osiedle, a także to co najważniejsze – bardzo atrakcyjna cena mieszkań. Oferta EL TOWER to najtańsze na rynku elbląskim mieszkania od dewelopera, których cena zaczyna się już od 3990 zł/m2.

BUDOWA RUSZYŁA!

Pod koniec listopada deweloper otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę EL TOWER i tym samym realizacja inwestycji ruszyła z kopyta. Na chwilę obecną wykonano wykop pod halę garażową, która znajdować się będzie na poziomie -1. Kolejnym krokiem będzie zbrojenie ścian w kondygnacji garażowej oraz wykonywanie fundamentów budynku.NA CO MOGĄ LICZYĆ MIESZKAŃCY EL TOWER?

W pierwszym, rozpoczętym właśnie, etapie inwestycji zrealizowana zostanie bryła A budynku. Na jej ośmiu piętrach, znajdować się będzie 80 mieszkań z przestronnymi balkonami. W klatce schodowej zamontowane będą 2 szybkobieżne windy. W bryle A, zaprojektowano szeroki wachlarz metraży, od 34 do 74 m2, z możliwością łączenia lokali w większe. W dwupoziomowej hali garażowej znajdzie się 95 miejsc postojowych, a dla odwiedzających gości przewidziano miejsca postojowe na zewnątrz. W EL TOWER nie zabraknie również komórek lokatorskich, które zaprojektowano w hali garażowej, ale również na piętrach mieszkalnych. Co ważne, budynek i jego otoczenie będą bezpieczne, ponieważ osiedle będzie zamknięte i monitorowane.


DLA SIEBIE LUB POD WYNAJEM

Jest to doskonała propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób, które zakup mieszkania traktują jako inwestycję. Kawalerki w tej lokalizacji idealnie nadają się pod wynajem, na przykład dla studentów pobliskich uczelni EUHE i PWSZ. Przekazanie kluczy do mieszkań powstałych w I etapie nastąpi we wrześniu 2021 roku.POŁOWA MIESZKAŃ ZAREZEROWANA!


W wyniku prowadzonej od września br. przedsprzedaży, zarezerwowanych została równo połowa z 80 mieszkań zaprojektowanych w I etapie. Dostępne jeszcze lokale, wraz z ich rzutami i cenami, znajdziecie tutaj: https://eltower.pl/mieszkania/ Z kolei wszystkie bieżące informacje, w tym zdjęcia i filmy z budowy, możecie śledzić obserwując nas na Facebooku - www.facebook.com/ElTowerElblag

Zainteresowanych zapraszamy także do naszego biura przy ul. Sadowej 1 (na terenie budowy Osiedla Sadowa), otwartego od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 i w soboty od 9 do 13. Wkrótce uruchomimy również nasze biuro na ul. Mielczarskiego, tuż przy budowie EL TOWER. Do Waszej dyspozycji jesteśmy pod numerami 727 011 611 i 661 609 611. W biurze doradzimy i pomożemy również w pozyskaniu kredytu mieszkaniowego.

 


..........................Materiał promocyjny ..........................
Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 8

%62.5 %37.5
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 ) fot. materiały inwestora EL INVEST Development


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.41574597358704