Sobota, 15.06.2024, Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Nowa inwestycja mieszkaniowa przy Dolince. Zobaczcie, co tu powstanie [FILM]

17.11.2020, 08:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Nowa inwestycja mieszkaniowa przy Dolince. Zobaczcie, co tu powstanie [FILM]
Tu powstanie Rezydencja Dolinka - nowe inwestycja mieszkaniowa

W najbliższym czasie park Dolinka i jego otoczenie zmienią się na lepsze nie do poznania. Właśnie ruszyła rewitalizacja całego 9-hektarowego obszaru parku wraz z amfiteatrem. Nie będzie to jedyna inwestycja w tym miejscu. W styczniu 2021 r. przy ul. Traugutta, w sąsiedztwie Dolinki i rzeki Kumieli, rozpocznie się budowa modernistycznej willi miejskiej z 76 mieszkaniami oraz podziemną halą garażową. Projekt będzie nietuzinkowy, bo będzie składał się z dwuskrzydłowej, kaskadowej bryły, wpisującej się w naturalne ukształtowanie terenu. Zobaczcie film i wizualizacje budynku!

Rezydencja Dolinka stanowi niejako kontynuację, zrealizowanej w tym roku przez dewelopera, inwestycji Kamienica Trybunalska. Kameralny, zaledwie 26 lokalowy budynek w centrum Elbląga zebrał pozytywne opinie wśród elblążan.

Mieszkania w Kamienicy rozeszły się na długo przed zakończeniem budowy. Widząc, jak ciekawy jest to budynek wielu klientów pytało nas, czy zbudujemy jeszcze coś podobnego w Elblągu. Pomyśleliśmy, że skoro jest takie zainteresowanie, to czemu nie. W marcu tego roku nabyliśmy w miejskim przetargu atrakcyjną działkę przy ul. Traugutta, na której zrealizujemy podobną inwestycję o podwyższonym standardzie – informuje Piotr Kaczmarczyk, Dyrektor Sprzedaży EL INVEST Development.


NAJLEPSZA LOKALIZACJA W MIEŚCIE

Modernistyczna, stylowa, miejska rezydencja wielolokalowa powstanie przy ul. Traugutta 43-45, w miejscu rozebranych w 2017 roku kamienic czynszowych. Obiekt w formie dwuskrzydłowej, kaskadowej bryły, wpisującej się w naturalne ukształtowanie terenu, stanie na wzgórzu nad parkiem Dolinka. Dzięki temu z okien większości mieszkań podziwiać będzie można widok na parkową zieleń, dolinę rzeki Kumieli oraz na okoliczne zabytki - budynki młyna wodnego i sportowej szkoły podstawowej.
 

W tym miejscu warto dodać, że w ciągu najbliższego roku, ulubiony park elblążan jeszcze bardziej zyska na atrakcyjności. Dzięki wartej 10 mln zł rewitalizacji, na całym, 9-hektarowym obszarze parku Dolinka wykonane zostaną m.in. nowa zieleń i ścieżki pieszo-rowerowe, zmodernizowany zostanie amfiteatr oraz pojawią się nowe urządzenia do zabawy i rekreacji np. zjazdy linowe, centrum wspinaczkowe, park trampolin, stoły piknikowe z grillami, leżaki, hamaki i plaża. Ta miejska inwestycja już ruszyła. Swój drobny wkład w to przedsięwzięcie będzie miał również deweloper, który na własny koszt wykona część nowej, nadrzecznej alejki spacerowej w kierunku ul. Górnośląskiej – zaznacza Piotr Kaczmarczyk z EL INVEST Development.


REZYDENCJA DOLINKA – JAKI TO BĘDZIE BUDYNEK?

Za projekt budynku mieszkalnego odpowiada uznana elbląska pracownia architektoniczna Atelier Hoffmann. Obiekt Rezydencji będzie wpisywał się w otoczenie, nawiązując elementami cegły na elewacji do zabytkowego obiektu młyna. Nadziemną część budynku stanowi 5 kondygnacji mieszkalnych (parter + 4 piętra) od strony ulicy Traugutta i 3 kondygnacje (parter + 2 p.) od strony parku Dolinka. Zaprojektowano w nich 76 mieszkań, o ergonomicznych i pożądanych przez klientów metrażach od 28 do 67 m2 (z możliwością łączenia sąsiadujących mieszkań w większe). Rzuty i ceny mieszkań znaleźć można na stronie https://rezydencjadolinka.pl/lista-mieszkan/

LOGGIE I BALKONY


Każde z mieszkań posiada loggię lub balkon - lokale położone od strony ulicy Traugutta i te z widokiem na zabytkowy młyn, wyposażone są w licujące z pierzeją ulicy zabudowane loggie, natomiast lokale z oknami wychodzącymi na wewnętrzny dziedziniec, jak i na miejski park posiadają obszerne balkony.
 DWUPOZIOMOWA HALA GARAŻOWA I KOMÓRKI NA PIĘTRACH

Ruch aut w Rezydencji Dolinka sprowadzono do 2 poziomów podziemnych hal garażowych, w których znajdzie się 76 prywatnych miejsc parkingowych dla aut oraz 83 przypisywane do mieszkań indywidualne komórki lokatorskie. Te ostatnie dostępne będą również na każdym z pięter budynku w klatkach nr 2 i 3. Będą to bardzo obszerne pomieszczenia od 4,5 do 6 m2, w których będzie można schować najpotrzebniejsze rzeczy nie mieszczące się w mieszkaniu.

ELEGANCKIE WYKOŃCZENIE CZĘŚCI WSPÓLNYCH I WIDEODOMOFONY

Sprawna komunikacja pomiędzy wszystkimi kondygnacjami budynku odbywać się będzie dzięki 3 cichobieżnym windom osobowym. Przestronne, doświetlone klatki schodowe i korytarze wykończone zostaną w eleganckich i modnych odcieniach bieli i grafitu, z elementami w kolorystyce drewna i betonu. Ponadto, w standardzie każde z mieszkań zostanie wyposażone w wideodomofon.
 

Mamy świadomość, że ceny mieszkań nie należą tu do najniższych, ale trzeba mieć na względzie fakt, że takiej lokalizacji jak nasza nie ma nigdzie indziej w Elblągu. Nie jest to też projekt masowy. Celowo nazwaliśmy inwestycję Rezydencją, gdyż jest ona kierowana do klientów oczekujących nowoczesnych warunków mieszkalnych w obiekcie o podwyższonym standardzie. W budynku zaprojektowaliśmy też wiele małych mieszkań, których ceny zaczynają się już od 191 tys. zł. Dla osób, które szukają większych mieszkań jest opcja łączenia ze sobą sąsiadujących lokali mieszkalnych w jeden duży. Każdy, kto podpisze umowę na etapie przedsprzedaży, może bezpłatnie dostosować lokal do swojego gustu i preferencji, zgłaszając własny projekt aranżacji wnętrza z indywidualnym układem ścian działowych i własnymi projektami instalacji elektrycznych i hydraulicznych – zaznacza przedstawiciel EL INVEST Piotr Kaczmarczyk.


Budowa Rezydencji rozpocznie się najdalej w styczniu 2021 r. Projekt budynku jest już gotowy i oczekuje na wydanie pozwolenia na budowę. Z kolei klucze do mieszkań zostaną przekazane w grudniu 2022 r.RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ INWESTYCJI

- W ubiegłym tygodniu podpisaliśmy pierwsze umowy rezerwacyjne. Zainteresowanych zapraszamy na stronę inwestycji www.rezydencjadolinka.pl oraz do kontaktu z naszym biurem sprzedaży mieszczącym się na terenie inwestycji Osiedle Sadowa – zachęca Piotr Kaczmarczyk z EL INVEST.

TU UZYSKASZ WIĘCEJ INFORMACJI

W wyborze najlepszego mieszkania pomoże doradca klienta Alicja Burchardt (tel. 727 011 611, alicja.burchardt@rynek-pierwotny.net). W biurze oferowana jest również pomoc w pozyskaniu kredytu mieszkaniowego. Specjalista Marcin Kurach (tel. 698 741 314, marcin.kurach@rynek-pierwotny.net) zbada zdolność kredytową, pomoże skompletować potrzebną dokumentację oraz załatwi wszelkie formalności w banku.

OBSERWUJ INWESTYCJĘ NA FACEBOOKU

Wszystkie informacje dotyczące Rezydencji Dolinka można śledzić na Facebooku. Najnowsze zdjęcia, filmy oraz nowinki z placu budowy, publikowane będą na fanpejdżu pod adresem www.facebook.com/RezydencjaDolinka Zachęcamy do jego polubienia i obserwowania!

Koniecznie zobaczcie również filmową zapowiedź Rezydencji Dolinka
 


.......................... Materiał promocyjny ..........................
Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 12 ) fot. materiały EL INVEST Development


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.11299586296082