Sobota, 25.03.2023, Imieniny: Maria, Wienczyslaw, Ireneusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Elblążanie potrzebują profesjonalnej siłowni plenerowej? Tak uważa radny

12.01.2022, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanie potrzebują profesjonalnej siłowni plenerowej? Tak uważa radny
Zdjęcie stanowi ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji, Adrian Sajko)

Radny Koalicji Obywatelskiej Robert Turlej chciałby, aby w elbląskich parkach powstawały siłownie plenerowe.


 

Od kilku lat w miejskiej przestrzeni publicznej budowane są siłownie plenerowe cieszące się coraz większą popularnością wśród mieszkańców. Niestety nie powstała jeszcze żadna umożliwiająca trening ze zmiennym obciążeniem, który można wykonywać w siłowniach stacjonarnych

 

– stwierdził Robert Turlej.
Zdaniem radnego bez zmiennego obciążenia prawie niemożliwe jest przeprowadzenie treningu tak efektywnie jak w tradycyjnej siłownie wewnętrznej.

Radny zwrócił się z prośbą o uwzględnienie budowy profesjonalnej siłowni plenerowej przy kolejnych tego typu inwestycjach w elbląskich parkach.


Wiceprezydent Elbląga Janusz Nowak zapewnił, że przy kolejnych inwestycjach związanych z budową siłowni plenerowych w elbląskiej przestrzeni publicznej zostanie rozważona możliwość ustawienia urządzeń umożliwiających trening ze zmiennym obciążeniem.


 

Dziękuję za ciekawą propozycję, której wykorzystanie przyczyni się do uatrakcyjnienia oferty skierowanej do mieszkańców naszego miasta w zakresie aktywnego wypoczynku

 

– podkreślił Janusz Nowak.
Co o tym sądzą nasi czytelnicy? Zapraszamy do komentowania.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (24)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +19
  ~ a może
  Środa, 12.01

  Elblążanie potrzebują nowoczesnej komunikacji miejskiej nie bajzlu i kłamstw. W rozkładzie pisze że przyjadą tramwaje niskopodłogowe a jadą konstale.KŁAMCY . Tak samo jest z autobusami badziewie od lat.I to wy non stop rządziecie w Elblągu PO,PSL i SLD.WY*******ac.

 2. 2
  +7
  ~ kkk
  Środa, 12.01

  I na to nie wpadli wuefiści radny "niezależny" Tołwiński i radny "spiker" z KWWWW Matwiejczuk, tylko informatyk?

 3. 3
  +19
  ~ mis
  Środa, 12.01

  moze najpierw naprawia dziury w chodnikach i ulicach i zrobia porzadek z komunikacja a nie sie biora za cos co niekonicznie musi byc od kiedy turlej taki sportowiec kulturysta nie maja na co wydawac pieniadze podatnikow ?w tych pustych łbach brakuje pomyslow

 4. 4
  +16
  ~ Bolo
  Środa, 12.01

  Dokładnie, i nie ma się co panie Robercie obrażać. Zróbcie najpierw te podstawowe rzeczy związane z funkcjonowaniem naszego miasta, a potem inni będą się cieszyć z takich dodatków. Jest powiedzenie, że wspaniałe miejsce bez drogi do niego i możliwości dojazdu jest... bezużyteczne.

 5. 5
  +15
  ~ asd
  Środa, 12.01

  Elblązanie potrzebują rozwoju komunikacji miejskiej - rozowju tras tramwajowych, przystanków wspolnych dla autobusów i tramwajow, wezlow przesiadkowych z prawdziwego zdarzenia.

 6. 6
  +16
  ~ no nóż się otwiera
  Środa, 12.01

  cholera jasna czy w tym mieście nie ma innych pilniejszych spraw? dziury w chodnikach że nogi można połamać i to w centrum miasta!!!! czy ci radni bezradni myślą choć trochę, tylko kasę biorą i podwyżki ustalają sobie i nierobom od Wróblewskiego

 7. 7
  +14
  ~ Do Choroszczy natychmiast
  Środa, 12.01

  Już wystawiam skierowanie bezradnemu w trybie pilnym.

 8. 8
  +16
  ~ PanT
  Środa, 12.01

  Pełno tego w mieście, niepotrzebna rzecz.

 9. 9
  +18
  ~ Jurek Wcisła
  Środa, 12.01

  No przecież już o tym pisaliście. Naprawdę nie ma większych problemów??? Pan Turlej równiez powinien się zastanowić nad swoją przyszłością jako radny.

 10. 10
  +18
  ~ Realista
  Środa, 12.01

  Pan radny mocno oderwany od rzeczywistosci. To jakby karpiowi plywajacemu w chlorowanej wannie na wigilie rzucac chleb i dziwic sie, ze nie je. Tak panie radny, ludzie w miescie potrzebują jak powietrza porządnej komuniikacji przede wszystkim taboru z prawdziwego zdarzenia, nowych niedziurawych drog i basenu odkrytego, ale nie kameralnego od niechcenia.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2612478733063