Wtorek, 15.06.2021, Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Varsovia Residence - Prestiż i Elegancja

08.05.2021, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Varsovia Residence - Prestiż i Elegancja

Varsovia Residence  nowo realizowana inwestycja deweloperska przy ul. Komeńskiego w Elblągu. Trzy trzypiętrowe budynki otoczone zielenią z funkcjonalnym układem mieszkań oraz przemyślaną infrastrukturą, wysoki standard wykończenia części wspólnych, ułatwienia technologiczne oraz duża liczba miejsc postojowych zewnętrznych oraz garaży znacznie podniosą jakość zamieszkania w tym osiedlu.


Budowa Varsovia Residence rozpoczęła się 14 września 2020 roku, do dzisiaj wybudowano stan surowy otwarty dwóch budynków. Niektóre prace budowlane znacznie wyprzedzają założony harmonogram. Sprawdzony deweloper – firma Hydrobud z Elbląga  - to gwarancja terminowego i prawidłowego przebiegu procesu budowlanego.
 

Budowa podzielona jest na dwa etapy. Etap I obejmuje budowę budynków nr 2 i 3 (już wybudowane / stan surowy), z terminem zakończenia budowy do kwietnia 2022 roku. Łącznie te dwa budynki będą zawierać 34 lokale mieszkalne, 34 komórki lokatorskie, 12 garaży i 22 miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym. Ze względów logistycznych budowa etapu II (obejmującego budynek nr 1) rozpoczęła się  w lutym 2021 roku i termin zakończenia tego etapu budowy planowany jest na wrzesień 2022 roku. Budynek nr 1 będzie posiadał 15 mieszkań, 15 komórek lokatorskich, 5 garaży i 11 miejsc postojowych.

 

To komfortowe i kameralne osiedle to inwestycja dla osób, które poszukują ciszy i prywatności. Zamknięte i strzeżone osiedle oddalone od zgiełku ruchu ulicznego to świetne miejsce do zamieszkania.

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.