Wtorek, 28.11.2023, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

EL INVEST buduje w Elblągu coraz więcej. Zobaczcie jak rosną nowe elbląskie osiedla [FILM]

19.04.2019, 19:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
EL INVEST buduje w Elblągu coraz więcej. Zobaczcie jak rosną nowe elbląskie osiedla [FILM]

Deweloper EL INVEST każdego roku rozwija swoją działalność o nowe inwestycje w Elblągu. Obecnie firma realizuje w naszym mieście trzy duże projekty. Największym z nich jest budowa Osiedla Sadowa z 370 mieszkaniami. W tym roku, w sercu miasta ruszyła budowa Kamienicy Trybunalska. Deweloper realizuje również Osiedle Kowieńska na Bielanach, gdzie powstają 24 domy w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie te inwestycje możecie zobaczyć w naszym filmie. Zapowiadamy w nim również naszą najnowszą, czwartą inwestycję, która powstanie na... Jeżeli chcecie wiedzieć gdzie, koniecznie obejrzyjcie nasz materiał do końca.

Tradycją EL INVEST Development są krótkie materiały video z informacjami o naszych inwestycjach, które publikujemy przed każdymi świętami – zarówno przed Bożym Narodzeniem, jak i Wielkanocą. Tym razem przygotowaliśmy dla Was garść nowinek z realizacji trzech naszych projektów: Osiedla Sadowa, Osiedla Kowieńska i Kamienicy Trybunalska. Film okraszony jest ciekawymi ujęciami z lotu ptaka, pokazującymi obecne zaawansowanie prac na wszystkich naszych budowach. W materiale znajduje się również zapowiedź budowy czwartej inwestycji EL INVEST w Elblągu, która ruszy jeszcze w tym roku. Co to za inwestycja? Zobaczcie sami, oglądając nasz film do końca.

Jednocześnie życzymy Państwu zdrowych, rodzinnych świąt Wielkiej Nocy. Niech wiosna przyniesienie realizację nowych planów.

Po świętach natomiast zapraszamy do biura sprzedaży EL INVEST Development, mieszczącego się na terenie inwestycji Osiedle Sadowa (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 i w soboty od 9 do 13). Do Państwa dyspozycji jesteśmy również pod numerami telefonów 661 906 611 i 727 011 611.

Szczegóły dotyczące naszych inwestycji, w tym zdjęcia z postępu prac na budowach, znajdziecie na Facebooku:

Osiedle Sadowa - www.facebook.com/osiedlesadowaelblag/
Kamienica Trybunalska - www.facebook.com/kamienicatrybunalska/
Osiedle Kowieńska - www.facebook.com/osiedlekowienska/
 


..........................Materiał promocyjny ..........................
Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%75.0 %25.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.1807918548584