Wtorek, 28.11.2023, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Nadchodzi nowe oblicze Zatorza! Zobaczcie jak będzie wyglądał EL TOWER [FILM i FOTO]

31.08.2019, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Nadchodzi nowe oblicze Zatorza! Zobaczcie jak będzie wyglądał EL TOWER [FILM i FOTO]
fot. materiały inwestora EL INVEST Development

W ostatnich latach elbląskie Zatorze przeżywa prawdziwy rozkwit. Modernizowane są ulice i chodniki, powstają nowoczesne tereny rekreacyjne i sportowe, przybywa nowej zabudowy. W najbliższym czasie zupełnie nowego oblicza nada Zatorzu starannie zaprojektowany, liczący 9 kondygnacji i 136 mieszkań, budynek EL TOWER. Inwestycję wybuduje przy ul. Mielczarskiego 49 znany w naszym mieście deweloper EL INVEST Development, który realizuje obecnie m.in. duże Osiedle Sadowa. Na co mogą liczyć mieszkańcy EL TOWER? W budynku powstanie m.in. dwupoziomowa hala garażowa oraz trzy szybkobieżne windy. Cały obiekt i teren wokół niego będzie zamknięty i monitorowany. A to wszystko po najniższych w Elblągu cenach – już od 3990 zł/m2.

Deweloper EL INVEST teren inwestycyjny przy ul. Mielczarskiego nabył w tym roku od poprzedniego właściciela, który w tym miejscu również planował wybudować budynek mieszkalny. Obecny właściciel zmienił jego koncepcję, dostosowując go jeszcze bardziej do potrzeb przyszłych mieszkańców.

Deweloper Włodzimierz Powązka, właściciel EL INVEST, doskonale zna oczekiwania elblążan. W ciągu dwóch lat zdążył je poznać realizując przy ulicy Sadowej duże osiedle mieszkaniowe (www.osiedlesadowa.net), a także dwie inne inwestycje na terenie Elbląga – kameralną Kamienicę Trybunalska (www.facebook.com/kamienicatrybunalska) oraz osiedle domów przy ul. Kowieńskiej na Bielanach (www.osiedlekowienska.net). Wizję dewelopera na papier przelała znana w naszym mieście pracownia architektoniczna Atelier Hoffmann. Efektem tych prac jest projekt EL TOWER - okazały budynek mieszkalny, będący nowym obliczem dzielnicy.

Przy ulicy Mielczarskiego 49 - nieopodal marketu Biedronka, szkoły podstawowej i przedszkola powstanie ośmiopiętrowy budynek, w którym w dwóch etapach realizacji powstanie łącznie 136 mieszkań. Inwestycja jest świetnie skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Do budynku dojechać będzie można m.in. dwoma wiaduktami – nowym w ciągu ul. Lotniczej i powstałym już wcześniej w ciągu ul. Akacjowej.NA CO MOGĄ LICZYĆ MIESZKAŃCY EL TOWER?

Na każde piętro EL TOWER dowiozą Cię szybkie i ciche windy. Dla Twojego komfortu, windą dojedziesz do dwupoziomowej hali garażowej, w której na jednym spośród 95 miejsc postojowych, zaparkowane będzie Twoje auto. Dla odwiedzających Cię gości, przewidziano miejsca postojowe na zewnątrz.

W EL TOWER nie zabraknie również komórek lokatorskich, stanowiących tak potrzebną, dodatkową przestrzeń dla lokatorów. Komórki zaprojektowano w hali garażowej, ale również na piętrach mieszkalnych. Co ważne, budynek i jego otoczenie będą bezpieczne, ponieważ osiedle będzie zamknięte i monitorowane.

W pierwszym etapie inwestycji zrealizowana zostanie bryła A budynku. Na jej ośmiu piętrach, znajdować się będzie 80 mieszkań z przestronnymi balkonami. W klatce schodowej bryły A, dla wygody i oszczędności czasu jej mieszkańców, zamontowane będą 2 szybkobieżne windy.SZEROKI ZAKRES METRAŻY DLA SIEBIE LUB WYNAJEM

W bryle A, zaprojektowano szeroki wachlarz metraży, od 34 do 74 m2, z możliwością łączenia lokali w większe. Każdy znajdzie więc mieszkanie dla siebie, na własne potrzeby i budżet.

Jest to doskonała propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób, które zakup mieszkania traktują jako inwestycję. Kawalerki w tej lokalizacji idealnie nadają się pod wynajem, na przykład dla studentów pobliskich uczelni EUHE i PWSZ.

NAJTAŃSZE MIESZKANIA W STANIE DEWELOPERSKIM W ELBLĄGU!

To co zdecydowanie wyróżnia EL TOWER na tle innych powstających w mieście inwestycji mieszkaniowych, jest bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości! Oferta mieszkań w nowoczesnym obiekcie EL TOWER dostępna jest na każdą kieszeń - ceny zaczynają się już od 3990 zł za m2! A to wszystko od zaufanego dewelopera, który realizuje swoje inwestycje zgodnie z wytycznymi chroniącej klientów ustawy deweloperskiej, w oparciu o środki własne Inwestora Włodzimierza Powązki, bez kredytów i hipotek na gruntach.

Budowa EL TOWER rozpocznie się na przełomie września i października i potrwa 24 miesiące.

Koniecznie zobaczcie nasz film, w którym o zaletach EL TOWER i Zatorzu mówią m.in. nasze urocze doradczynie klienta z biura sprzedaży EL INVEST.Sprzedaż inwestycji już ruszyła. Zainteresowanych zapraszamy do naszego biura przy ul. Sadowej 1 (na terenie budowy Osiedla Sadowa), otwartego od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 i w soboty od 9 do 13. Do Waszej dyspozycji jesteśmy także pod numerami 727 011 611 i 661 609 611. W biurze doradzimy i pomożemy również w pozyskaniu kredytu mieszkaniowego.

Tabelę mieszkań, wraz z ich rozkładami znajdziecie na www.eltower.pl

Wszystkie bieżące informacje, w tym zdjęcia i filmy z budowy, będziecie mogli śledzić obserwując nas na Facebooku - www.facebook.com/ElTowerElblag

 


 


..........................Materiał promocyjny ..........................
Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 10

%70.0 %30.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 ) fot. materiały inwestora EL INVEST Development


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.15412402153015