Piątek, 20.10.2017, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Lidl poszukuje pracowników do marketu w Elblągu

07.04.2009, 15:37:34 Rozmiar tekstu: A A A
Lidl poszukuje pracowników do marketu w Elblągu
Fot. Rafał Kadłubowski

25 osób znajdzie pracę w nowym sklepie wielkopowierzchniowym, budowanym dla sieci Lidl w Elblągu. W najbliższy czwartek w Powiatowym Urzędzie Pracy w Elblągu odbędzie się nabór pracowników na stanowisko sprzedawcy. Budowa supermarketu przy ul. Ogólnej ma się zakończyć pod koniec kwietnia. Otwarcie odbędzie się prawdopodobnie w maju.

W związku z otwarciem nowego sklepu w Elblągu Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. Z.o.o. poszukuje pracowników. W czwartek, 9 kwietnia o godz. 9:00 w sali 202 Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu odbędzie się giełda pracy.
- Serdecznie zapraszamy osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Pracodawca zgłosił nam zapotrzebowanie na 25 osób do pracy na stanowisku sprzedawcy – mówi Jolanta Marynowska, pośrednik pracy w PUP w Elblągu. - Każda chętna osoba odbędzie rozmowę kwalifikacyjną z pracodawcą. Wybranym osobom zaproponowana zostanie umowa o pracę.

Nad Jarem powoli dobiega budowa pawilonu handlowo – usługowego, w którym oprócz sklepu sieci Lidl, mieścić się będą pawilony dla lokalnych handlowców. Cały obiekt ma kubaturę 9 tys. metrów sześciennych. Natomiast sama sala sprzedaży ma 1 tys. m.kw. Około 200 m.kw. powierzchni została przeznaczona na punkty handlowo-usługowe.  Przy obiekcie znajdzie się też parking na około 50 stanowisk. Inwestorem jest firma Kornas z Kołobrzegu.
- Obecnie prowadzimy ostatni etap budowy. Budowany jest już parking. Wszystkie prace powinniśmy zakończyć do końca kwietnia. Nie jest jeszcze znana data otwarcia sklepu. Nastąpi ono prawdopodobnie w maju – mówi Tomasz Spanier, kierownik budowy.

Fot. Rafał Kadłubowski

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ ja ja
  Wtorek, 07.04

  a na wrotkach trzeba umiec jezdzic???

 2. 2
  0
  ~ Olka
  Wtorek, 07.04

  Czy pampersy są gratis dla sprzedawcow ???

 3. 3
  0
  ~ poważny pracodawca
  Wtorek, 07.04

  L... jest tani??? hhhahaha

 4. 4
  0
  ~ Arti
  Środa, 08.04

  jakoś jak na razie to się pochwalili jedynie, że będą pracowników zatrudniali legalnie, bo na umowach o pracę - no to super, pewnie już tłumy chętnych przyszłych pracowników do nich walą drzwiami i oknami ;P

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2017 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.