Niedziela, 19.05.2024, Imieniny: Mikolaj, Piotr, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

75-lecia istnienia Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Elblągu

06.10.2021, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
75-lecia istnienia Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Elblągu

W poniedziałek (4.10.) w Parku Miejskim Bażantarnia, odbyły się biegi przełajowe z okazji obchodów 75-lecia istnienia Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Elblągu.
 

Na imprezę zaproszeni zostali uczniowie ze wszystkie szkół ponadpodstawowych. W biegu wzięły udział pięcioosobowe męskie zespoły z siedmiu szkół. Jako jedyna placówka zespół mieszany wystawił I LO. Gratulujemy uczennicy Aleksandrze Pakieła udziału w biegu i pokonania wielu zawodników.
 

Zwycięzcą został Sebastian Głowacki z I LO w Elblągu, prowadzony przez Panią Alicję Ratkowską. II miejsce zajął Henryk Barcikowski z Zespołu Szkół Pijarskich, natomiast III miejsce zajął Patryk Stasielowicz również z I LO. Najlepszymi zawodnikami z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 zostali  Fabian Kotyza- 6 miejsce oraz Paweł Bogacz - 8 miejsce.
 

Zawodnicy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca, zostali nagrodzeni pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy za uczestnictwo oraz słodycze. Po biegu, przy muzyce, odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek.


Impreza była bardzo udana. Organizatorami z imienia Szkoły byli nauczyciele wychowania fizycznego Katarzyna Tałaj, Waldemar Załucki oraz Monika Ślązak.
 

Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom za aktywny udział, a opiekunom za tak liczne przybycie i wspólną celebrację imprezy, która wpisuje się w obchody jubileuszu 75- lecia Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Elblągu.

 

Informacja nadesłana 
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 12 )


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ dobry zwyczaj
  Środa, 06.10

  To świetny pomysł na czczenie czegokolwiek, a jubileuszu szkoły szczególnie. Gratulacje dla pomysłodawców, uczniów , nauczycieli - opiekunów. Plusem takich obchodów jest też to, że nie ma tam oblicza Wróblewskiego, Antka, czerepaka i im podobnych.

 2. 2
  0
  ~ Adam
  Czwartek, 07.10

  Szkoda że nie było też kategorii dla starszych czyli dla absolwentów tej szkoły.

 3. 3
  0
  ~ Zsz
  Piątek, 08.10

  Szkoda ze zadnej uroczystości dla absolwentów lub z absolwentami. Jest ich troche :)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1787328720093