Środa, 14.04.2021, Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

20.02.2021 Dzień Otwarty w Przedszkolu Jedyneczka

17.02.2021, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
20.02.2021 Dzień Otwarty w Przedszkolu Jedyneczka

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty do Jedyneczki! Już 20 lutego 2021 (sobota)  w godz. 10:00 – 14:00. W tym roku wybierzemy się w podróż dookoła świata! Przygotujcie się na moc wrażeń! Jakie atrakcje czekają na dzieci? Kangury z Australii, pingwiny z  Antarktydy, Indianie z Ameryki i orientalna Azja ....a dla odważnych Afryka dzika i safari! A to wszystko w Europie, w Elblągu, w Jedyneczce !


Zapraszamy do zapisów dzieci na nowy rok szkolny 2021/2022 do Niepublicznego Przedszkola Ekologiczno-Sportowego Jedyneczka na Bielanach! W Jedyneczce mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca w grupach, do których przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.


Dlaczego Jedyneczka to dobry wybór dla każdego dziecka? Nasze Przedszkole to miejsce przyjazne dzieciom, z którym ciężko się rozstać wracając do domu po dniu pełnym wrażeń, atrakcji i zabawy.  W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra, która dba o harmonijny rozwój dziecka. Obok nowoczesnego budynku przedszkola, bogatej infrastruktury i wyposażenia trzeba podkreślić, że Sercem Jedyneczki jest NASZA KADRA, która kocha dzieci, która pracuje z pasją dla dzieci, uczy przez zabawę. Na zajęciach dydaktycznych, nauczyciele starają się wziąć pod uwagę indywidualne potrzeby dzieci i rozwijać zainteresowania i pasje, których u dzieci nie brakuje. To co ważne, Nasze Przedszkole jest bogato wyposażone w sprzęt i pomoce dydaktyczne, dlatego kadra ma możliwość prowadzenia zajęć przy użyciu tablic multimedialnych, robotów edukacyjnych oraz magicznego dywanu. W Jedyneczce o wszechstronny rozwój dzieci dba również logopeda na zajęciach z profilaktyki logopedycznej oraz terapii logopedycznej.


W Jedyneczce kładziemy nacisk na naukę języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego nauczyciela na bardzo wysokim poziomie. Istotne jest również, że Nasze dzieci, obcują z muzyką na żywo podczas zajęć rytmiczno-muzycznych! 


Jedyneczka to miejsce, w którym każdy dzień jest wyjątkowy. To miejsce, w którym dzieci od najmłodszych lat mogą dawać upust energii i trenować pod okiem doświadczonych sportowców, instruktorów sportów, rozwijając swoją motorykę dużą i wzmacniając sprawność i siłę fizyczną. Jedyneczka może pochwalić się bogatą ofertą zajęć sportowych. Dzieci dzielnie trenują na zajęciach z piłki nożnej, piłki ręcznej, gimnastyki ogólnorozwojowej, judo oraz tańca. 


W Jedyneczce dbamy o harmonijny i wszechstronny rozwój dziecka w myśl naszego motta „Mądrze, zdrowo na sportowo!” 

 

Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka
Ul. Nowogródzka 7, 82-300 Elbląg
kontakt@jedyneczka.elblag.pl
www.jedyneczka.elblag.pl
 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.17789101600647