Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Ruszaj po stypendium!

16.06.2009, 10:09:40 Rozmiar tekstu: A A A
Ruszaj po stypendium!

Trwa nabór wniosków do kolejnej edycji Programu Stypendialnego „Agrafka". Studenci oraz młodzież z gimnazjów i liceów, głównie z mniejszych miejscowości, mają szansę powalczyć o 300 zł miesięcznie na rok szkolny 2009/2010. Nominacji dokonuje Fundacja Elbląg. Wnioski przyjmowane są do 17 lipca.

- Wyboru ostatecznej listy stypendystów Agrafki dokonuje Komisja Stypendialna powoływana przez zarząd Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, kierując się kryteriami: - średniej ocen z przedmiotów w dziedzinach nauk ścisłych, artystycznych lub humanistycznych oraz wysokości średniego, miesięcznego dochodu netto na osobę w rodzinie - informuje Jolanta Prokopowicz z Fundacji Elbląg.

Regulamin Programu oraz formularz dostępne są na stronie www.fundacja.elblag.pl. Pełna dokumentacja będzie przyjmowana do 17 lipca br. w biurze Fundacji Elbląg, przy ul. Zw. Jaszczurczego 17. Kandydaci proszeni są o komputerowe wypełnienie wniosków. Dodatkowych Informacji o Programie udziela Karolina Trojan z biura Fundacji, tel. (055) 236-98-88.

Program Stypendialny AGRAFKA wspierany jest przez Fundację Agory, Fundusz Stypendialny Rodziny Wróblewskich oraz osoby indywidualne i instytucje.

MB

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.