Czwartek, 13.08.2020, Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii TEATR

Czytelniczki: Paweł Skowron to nieoszlifowany diament

10.03.2010, 14:31:02 Rozmiar tekstu: A A A
Czytelniczki: Paweł Skowron to nieoszlifowany diament
Fot. Rafał Kadłubowski

Paweł Skowron to młody aktor, który zadebiutował na deskach Teatru im. Aleksandra Sewruka rolą Zbigniewa w „Mazepie” w listopadzie ubiegłego roku. Od tamtej pory zaangażowany został również w spektaklach „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” oraz „Gang Słowika”. Jak się okazuje, w tym krótki czasie zdążył już zauroczyć czytelników info.elblag.pl...a właściwie czytelniczki.

Przypomnijmy, trwa plebiscyt na najpopularniejszego aktora w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. By ułatwić Państwu wybór, na łamach info.elblag, będziemy sukcesywnie przybliżać sylwetki aktorów, wraz z opiniami widzów. Dziś kilka zdań o Pawle Skowronie.

Widzowie o Pawle Skowronie

Paweł Skowron - młody, przystojny, utalentowany, fajnie, że takie osoby jak pan Paweł pojawiają się w zespole aktorskim elbląskiego Teatru. - pisze nasza czytelniczka Anna Kaczmarek. -  Ten aktor zrobił na mnie ogromne wrażenie w "Mazepie" Juliusza Słowackiego. Każde jego pojawienie na scenie, wnosiło ogrom różnorodnych emocji, od uwielbienia, poprzez miłość, do nienawiści, a co najważniejsze były one autentyczne, tak jak sama postać Zbigniewa. Zdaję sobie sprawę z tego, że pan Paweł jest młodym aktorem i pewnie w plebiscycie nie przeskoczy tuzów elbląskiej sceny, ale swój głos oddaję właśnie na niego. Wierzę, że wkrótce pokaże inne oblicza swoich aktorskich umiejętności.
 
Pan Paweł to nowa twarz w elbląskim teatrze  i pewnie nie ma szans rywalizacji z innymi, bardziej znanymi aktorami. Ale ja oddaję na niego swój głos, bo jest uroczy, delikatny, a zarazem bardzo męski. Ma w sobie to coś. Porównałabym go do nieoszlifowanego diamentu. Lubię patrzeć jak gra i wierzę, że znajdzie się taka rola, dzięki której porwie publiczność. - pisze Katarzyna Grocholska.

O Pawle Skowronie pisaliśmy m.in. w artykułach:

Pasowanie na aktora ma już za sobą

Gang Słowika porywa dzieci
Jak Mazepa to u Sewruka

Jak głosować?


Żeby oddać głos należy wysłać e-maila na adres: plebiscyt@info.elblag.pl, w tytule wpisując nazwisko ulubionego aktora, a w treści krótkie uzasadnienie wyboru oraz swoje imię i nazwisko. Zachęcamy również do pisania swoich opinii lub komentarzy na temat pracy ulubionych artystów. Dla widzów to niepowtarzalna okazja, by podziękować aktorom za ich pracę. Najciekawsze opinie zostaną opublikowane na łamach info.elblag.pl, a najlepsze pośród nich, nagrodzone karnetami na 9. Elbląską Wiosnę Teatralną. Głosy bez uzasadnień również się liczą, jednak nie wezmą one udziału w konkursie. Liczy się głos wysłany z jednego adresu e-mailowego. Głosować można do 25. marca. 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ ewfwefwefwef
  Środa, 10.03

  A producenci xboxa 360 płacą mu za noszenie i fotografowanie się w tej koszulce?

 2. 2
  0
  ~ Żaneta
  Czwartek, 11.03

  Małe sprostowanie. Nie Gang SŁOWIKA porywa dzieci tylko Gang SKOWRONA porywa dzieci... i nie tylko:)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.