Czwartek, 24.09.2020, Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii TEATR

Otwarcie foyer Małej Sceny

19.01.2010, 08:34:03 Rozmiar tekstu: A A A
Otwarcie foyer Małej Sceny

W minioną sobotę w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbyło się uroczyste oddanie do użytku foyer Małej Sceny po modernizacji. Wstęgę przecięli Jacek Protas,  Marszałek województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Grzegorz Nowaczyk, członek Zarządu Województwa.

W ramach modernizacji Małej Sceny wymieniono system klimatyzacyjny i wentylacyjny (koszt 63 tysiące złotych), położono nową podłogę w foyer oraz zmieniono system przeciwpożarowy (koszt 110 tysiące złotych). Część tej sumy została pokryta z budżetu samorządu wojewódzkiego.

- Cieszę się, że rokrocznie udaje się nam modernizować obiekty, tak, żeby widzowie mogli mieć jak najbardziej komfortowe warunki – powiedział Mirosław Siedler, dyrektor Teatru im. Aleksandra Sewruka- Na razie są to małe remonty, większe wciąż przed nami.

O większych remontach, do których szykuje się Teatar im. Aleksandra Sewruka wraz z CSE „Światowid” piszemy w artykule: Od miasta zależy czy budynek Teatru i Światowida przejdzie gruntowny remont.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 3 )


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.