Poniedziałek, 14.07.2025, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Która impreza była najlepsza?

50-lecie MOSiR - 4%

Dni Elbląga - 76%

Lato z Radiem i Telewizją Polską - 10%

Nie mam zdania - 10%

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ANKIETY

Dni Elbląga, 50-lecie MOSiR-u czy Lato z Radiem. Która impreza była najlepsza?

14.07.2025, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dni Elbląga, 50-lecie MOSiR-u czy Lato z Radiem. Która impreza była najlepsza?

Dni Elbląga, 50-lecie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Lato z Radiem i Telewizją Polską to trzy imprezy, które w ciągu miesiąca odbyły się w naszym mieście. Którą z nich elblążanie najlepiej oceniają?
 

 


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu obchodzi w tym roku 50-lecie. Z tej okazji 7 czerwca, na placu Jagiellończyka odbyły się m.in. animacje dla dzieci i występy artystyczne. Gwiazdy wieczoru był Liber z zespołem.

 


Dni Elbląga odbyły się w pierwszy weekend wakacji (27 - 29 czerwca). Na scenie znajdującej się na Placu Katedralnym wystąpili: Agnieszka Chylińska, Anita Lipnicka, Lemon, Guzior i Kękę. Oprócz koncertów zaplanowano liczne atrakcje, takie jak strefa seniora, koło widokowe, wesołe miasteczko, zawody Iron Hand oraz wyścigi smoczych łodzi.

 


Elbląg znalazł się na wakacyjnej trasie Lata z Radiem i Telewizją Polską. Tłumy elblążan bawiły się 12 lipca, na koncercie gwiazd. Na scenie zaprezentowali się: Grzegorz Hyży, Anna Wyszkoni, Małgorzata Ostrowska, Mesajah, Modelki, Natalia Szroeder, Roksana Węgiel, Urszula, Wilki i Tadeusz Seibert. Gospodarzami koncertu byli: Dominika Matuszak, Aleksandra Grysz i Filip Antonowicz z Telewizji Polskiej oraz Urszula Kaczyńska z Polskiego Radia.

 


Które z tych wydarzeń elblążanie oceniają najwyżej? Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym ankiecie i wyrażenia swojej opinii w komentarzach. Głosować można do czwartku, 17 lipca, do godz. 10.00.
 

 

 

50-lecie MOSiR-u, fot. UM Elbląg

 

Dni Elbląga, fot. UM Elbląg

 

Lato z Radiem i Telewizją Polską, fot. UM Elbląg

Redakcja

Która impreza była najlepsza?

50-lecie MOSiR - 4%

Dni Elbląga - 76%

Lato z Radiem i Telewizją Polską - 10%

Nie mam zdania - 10%


   Suma głosów: 51

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

  1. 1
    0
    ~ obserwator
    3 godziny temu

    Gdzie można zagłosować ? Dla mnie DNI ELBLĄGA, bo impreza była w sercu Elbląga , na Starówce i było najlepiej. Z kolei na 50 lecie MOSIR-u nic specjalnego , mało ludzi na Placu koło Światowida i tylko jakiś szkolny zespolik dzieci, a Lato z radiem , w zasadzie tylko Małgorzata Ostrowska, a resztę to fałszowanie np. Urszula , Wilki albo resztę nieznani.

  2. 2
    0
    ~ Mieszkaniec
    3 godziny temu

    Jeżeli w tym mieście imprezy mają rekompensować problemy braku pracy, zakładów, żeby mlody czlowiek mógł tu mieszkać i pracować i godnie zarabiać to bawmy się

  3. 3
    +1
    ~ żyrafa
    3 godziny temu

    ~ Mieszkaniec-tylko leń nie znajdzie pracy.dobra wymówka...,,w elblągu nie ma pracy dla ludzi m wykształceniem.."

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2025 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0104229450226