Piątek, 19.07.2024, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Trwa Festiwal Filmów Familijnych - wygraj bilety

06.12.2022, 10:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Trwa Festiwal Filmów Familijnych - wygraj bilety

Trwa Festiwal Filmów Familijnych. Do 11 grudnia na małych, dużych i tych trochę większych czeka moc atrakcji. Seanse filmowe, warsztaty, quizy i ciekawe spotkania. A to tylko niektóre z niespodzianek, jakie przygotowano w Kinie Światowid. Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie!


Głównym celem Festiwalu Filmów Familijnych jest promocja oraz upowszechnianie polskiego i europejskiego kina familijnego zarówno poprzez wyświetlanie klasyki kina, jak i nowych produkcji.


W ramach Festiwalu zaprezentowany zostanie repertuar współczesny – będą to starannie wyselekcjonowane i podzielone na kategorie wiekowe filmy. Podczas festiwalu zaprezentujemy nie tylko filmy animowane, ale także dokumentalne, będą również krótkie serie filmów animowanych dla najmłodszych (np. Rodzina Trefilków) – cały Festiwal będzie obfitował w wiele nieoczywistych rodzajów filmowych. Najważniejszym założeniem festiwalu jest stworzenie przestrzeni do wymiany myśli i poglądów pomiędzy młodymi odbiorcami, ich rodzinami i twórcami filmowymi. Wszystkie propozycje dopasowane są do grup i kompetencji odbiorców. Festiwal Filmów Familijnych to jedyne takie przedsięwzięcie w tej części Polski.


Festiwal Filmów Familijnych ma być działaniem promującym nie tylko filmy familijne, ale również kulturę rodzinnego spędzania czasu w kinie, polegającą nie tylko na oglądaniu filmów.


PROGRAM:

6.12. (wtorek)
17:30 mikołajkowe karaoke z Geskiem oraz film "Kierunek księżyc"


7.12. (środa)
18:00 "Za duży na bajki" i super niespodzianka czyli spotkanie z aktorem Maciejem Karasiem
18:00 "Bella i Sebastian: Nowe pokolenie"


8.12. (czwartek)
17:00 rodzinne warsztaty animacji filmowej
18:00 "Wielki zielony krokodyl domowy"


9.12. (piątek)
17:30 quiz rodzinny z nagrodami
18:00 "Wielka ucieczka"


Festiwalowe poranki czyli festiwalowy weekend!

W ramach Festiwalu Filmów Familijnych w Kinie Światowid przewidziano filmy dedykowane najmłodszym widzom. W festiwalowy weekend (10-11.12.2022) odbędą się wyjątkowe seanse dla dzieci 3+ i ich rodziców/ opiekunów.


W sobotę 10 grudnia o godz. 12:00 odbędzie się pokaz filmu "Przytul mnie. Poszukiwacze miodu", a przed filmem zaplanowane są rodzinne warsztaty z przytulania :)  O 12:30 odbędzie się seans filmu "Uwolnić Poly" oraz warsztaty tworzenia przypinek


W niedzielę 11 grudnia na godz. 12:00 zapraszamy na krótkie filmy z serii "Rodzina Treflików". Przed projekcją odbędą się zajęcia z bezpieczeństwa na drodze, które poprowadzi zaprzyjaźniony z kinem strażak ochotnik. Mamy także kolejną niespodziankę: o godz. 12:30 zapraszamy do rodzinnej fotobudki! O 13:30 odbędzie się seans filmu "Świąteczna niespodzianka".


Oprócz tego dla małych widzów festiwalowych poranków upominki - niespodzianki.
 

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie!


Bilety można nabyć:
- online - https://bilet.swiatowid.elblag.pl/
- w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30
- w biletomacie znajdującym się w holu CSE "Światowid" (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00


Więcej informacji pod numerem telefonu: 55 611 20 56/76 lub mailowo pod adresem: kino@swiatowid.elblag.pl, rezerwacja i zakup biletów: www.bilet.swiatowid.elblag.pl


Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać podwójne zaproszenie na któreś z wydarzeń wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko. W tytule wpisz dzień, na który chcesz bilety, np. 6.12. Na dzisiejsze wydarzenie zgłoszenia przyjmujemy do godz. 12.00. Na kolejne wydarzenia do jutra (7.12.) do godz. 15.00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą telefoniczną.  O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3731491565704