Poniedziałek, 22.07.2024, Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Świętuj z nami Tłusty Czwartek - wygraj pączki z cukierni Verner!

08.02.2021, 19:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Świętuj z nami Tłusty Czwartek - wygraj pączki z cukierni Verner!

Tłusty czwartek to czwartek tuż przed Wielkim Postem (ostatni tydzień karnawału). W tym roku ten dzień przypada 11 lutego. Jeśli chcesz wygrać jeden z dziesięciu zestawów, po pięć pączków każdy, weź udział w konkursie, który info.elblag.pl organizuje z cukiernią Verner (do niedawna znaną w Elblągu jako T.Deker Pastissier&Chocolatier)!
 

Verner Chocolate Stories to manufaktura cukiernicza oferująca słodkie produkty w Elblągu, Warszawie, Gdańsku, Gdyni i Rumi. Na rynku jest od 13 lat, początkowo pod nazwą T.Deker Pastissier&Chocolatier, a od 2020 roku jako nowa marka, wyraźnie akcentując uwielbienie dla czekolady.


VCS dostarcza produkty premium w wersji klasycznej, dla diabetyków i dla wegan. W ofercie ciastka, eklery, tarty, małe torciki – wszystkie pozbawione sztucznych dodatków. Wysokiej jakości surowce i staranne, własne receptury to podstawa, ale wizytówką cukierni jest także elegancki wygląd słodkich wyrobów.


Inspiracją dla Verner Chocolate Stories są desery klasyków europejskiego cukiernictwa oraz zniewalający smak czekolady.


Dla Czytelników info.elblag mamy do wygrania 10 zestawów po 5 pączków z cukiernii Verner. Jeśli chcesz zdobyć jeden z nich, wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując "Tłusty Czwartek 2021". Zgłoszenia przyjmujemy do 10.02., do godziny 15:00. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą telefoniczną 10.02., po godz. 15.00..
 

A już teraz życzymy wszystkim czytelnikom naszego dziennika wybornych pączków i chruścików oraz ani grama więcej na wadze! Smacznego!

 

 

 

 

 

...... Artykuł sponsorowany.......


Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Galeria / Świętuj z nami Tłusty Czwartek - wygraj pączki z cukiernii Verner! ( zdjęć 36 )
Dodano: 2021-02-08 | Fot. Adrian Sajko
0

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.3857901096344