Środa, 24.07.2024, Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Laureat nagrody Fryderyka, Kev Fox koncertuje w Mjazzdze - wygraj bilety

06.03.2018, 09:00:16 Rozmiar tekstu: A A A
Laureat nagrody Fryderyka, Kev Fox koncertuje w Mjazzdze - wygraj bilety

Po wielkim sukcesie płyty Smolik//Kev Fox, który w 2017 roku osiągnął status Platynowej Płyty Kev Fox ruszył na serię nielicznych kameralnych koncertów, podczas których przedstawia akustyczną odsłonę swojej muzyki. W sobotę 10 marca brytyjski wokalista i kompozytor zagra w elbląskim klubie Mjazzga.


Kev Fox to songwriter, gitarzysta i wokalista pochodzący z UK, od kilku lat mieszkający w Polsce. Album SMOLIK//KEV FOX który wspólnie stworzył z producentem i multiinstrumentalistą Andrzejem Smolikiem sprzedał się w platynowym nakładzie i został wyróżniony m.in. Fryderykiem 2016 za najlepszy album roku.


W lutym 2017 odbyła się sesja nagraniowa w Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel, natomiast 9 marca miała miejsce Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór pt.”Queen Of Hearts”, który jest zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu.


Obecnie SMOLIK // KEV FOX to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali Fryderyka w kategorii elektronika i alternatywa. Płyta od czerwca 2017 ma status platynowej. Ich pierwszy singiel Run przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejne single to Mind The Bright Lights oraz Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka).

W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie Smolika i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Keva nabierają kompletnie nowej energii.


Podczas trwającej właśnie trasy koncertowej Kev Fox zabiera słuchaczy w świat akustycznych interpretacji zarówno nagrań stworzonych ze Smolikiem, jak i innych powstałych w czasie jego muzycznej kariery.


Mjazzga, 10-03-2018 godz. 20:15
Bilety w cenie 50 zł

Następne koncerty:

09-03 Folk Metal Night
15-03 Indian Air (Austria etno/jazz/world)
18-03 Emil Miszk & The Sonic Syndicate (jazz)
24-03 Cyrk Deriglasoff (folk punk)
25-04 Fertile Hump (rock&roll)


Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać podwójne zaproszenie  wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „Kev Fox”. Zgłoszenia przyjmujemy do 9 marca, do godziny 12:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą telefoniczną lub e-mailową 9 marca, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Drukarz
  Wtorek, 06.03

  Główkuje i nie wiem jak mam wygrać te bilety hehe.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1411259174347