Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Ćwierćfinały EURO 2012 na wielkim ekranie tylko w Multikinie! - wygraj bilety

19.06.2012, 10:01:36 Rozmiar tekstu: A A A
Ćwierćfinały EURO 2012 na wielkim ekranie tylko w Multikinie! - wygraj bilety

Multikino jako jedyna sieć multipleksów, miedzy 21 a 24 czerwca, zaprasza do oglądania na wielkim ekranie ćwierćfinałów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Już w czwartek, w pierwszym meczu ćwierćfinałowym zmierzą się drużyny z Czech i Portugali, a w piątek zobaczymy walkę między Niemcami i Grekami. Pozostałe ćwierćfinałowe zmagania także w Multikinie w najbliższy weekend.

Multikino zaprasza na kolejne transmisje LIVE HD z Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Już w najbliższy czwartek, 21 czerwca, o godzinie 20.45 każdy będzie mógł obejrzeć na wielkim ekranie pierwszy mecz ćwierćfinałowy, w którym zmierzą się Czechy z Portugalią. Następnego dnia, 22 czerwca, widzowie w Multikinie obejrzą zmagania między Niemcami i Grekami, natomiast w sobotę oraz w niedzielę będą mogli zobaczyć dwa ostatnie mecze ćwierćfinałowe.

Rywalizacja między najlepszymi drużynami, które wyszły z grup zasługuje na obejrzenie tych zmagań z najlepszej perspektywy, czyli z fotela w sali kinowej Multikina. Ponadto wszystkie transmisje są realizowane w najwyższej jakości HD, a mecze oglądane na żywo w kinie, dzięki wspólnemu kibicowaniu w atmosferze zbliżonej do tej panującej na stadionie, dają dodatkowy dreszczyk emocji.

Bilety na wszystkie mecze ćwierćfinałowe kosztują 19 zł, natomiast na półfinały oraz finał sprzedawane są w cenie 29 zł. Sprzedaż biletów prowadzona jest w kasach kin oraz przez stronę internetową.

Już 27 i 28 czerwca na wielkim ekranie będą transmitowane rozgrywki półfinałowe, a 1 lipca finał Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012.


Więcej informacji można znaleźć na stronie www.multikino.pl.


21 czerwca: ĆWIERĆFINAŁ 1A - 2B, Start: 20:45
22 czerwca: ĆWIERĆFINAŁ 1B - 2A, Start: 20:45
23 czerwca: ĆWIERĆFINAŁ 1C - 2D, Start: 20:45
24 czerwca: ĆWIERĆFINAŁ 1D - 2C, Start: 20:45
27 czerwca: PÓŁFINAŁ zw. 1A/2B - zw. 1C/2D, Start: 20:45
28 czerwca: PÓŁFINAŁ zw. 1B/2A - zw. 1D/2C, Start: 20:45

1 lipca: FINAŁ EURO 2012, Start: 20:45

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.multikino.pl.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać podwójne zaproszenie na któryś z meczy wyślij zgłoszenie( o zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń) na adres konkurs@info.elblag.pl (podając swoje imie, nazwisko, nr telefonu oraz mecz, który chciałbyś zobaczyć w Multikinie). Zgłoszenia przyjmujemy do 20 czerwca, do godz. 12:00. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o tym drogą elektroniczną 20 czerwcaa po godz. 12:00.

 


Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98931193351746