Czwartek, 9.02.2023, Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Akcja OHP. Bądź użytkownikiem bezpiecznego przejścia

14.03.2022, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Akcja OHP. Bądź użytkownikiem bezpiecznego przejścia
Fot. Hufiec Pracy w Elblągu

Uczestnicy elbląskiego Hufca Pracy 14-2 z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Elblągu oraz z Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług im. Mikołaja Kopernika w Elblągu zorganizowali wspaniałą akcję w ramach konkursu Ochotniczych Hufców Pracy "Aktywność dobry wybór" pt."Bądź użytkownikiem bezpiecznego przejścia"‼️

 

W akcję zaangażowała się także Komenda Miejska Policji w Elblągu, za co serdecznie dziękujemy.  Młodzież w ramach działalności prospołecznej oraz aktywności w środowisku lokalnym zrobiła ulotki oraz plakaty, które promowały bezpieczne przechodzenie przez przejście dla pieszych.

 

Na plakatach widniały napisy: 

 

Nie bądź gapa nie gap się w telefon‼️, Nie bądź gapa zdejmij słuchawki‼️, które miały uświadomić społeczności lokalnej jak ważne jest bezpieczeństwo w czasie przechodzenia przez pasy dla pieszych. Następnie uczestnicy wybrali się na bardzo ruchliwe przejście dla pieszych w okolicach elbląskiego Rynku, gdzie zaopatrzeni w ulotki oraz plakaty przechodzili przez pasy, co wzbudzało ogromne zainteresowanie społeczności lokalnej.

 

Akcja spotkała się z pozytywnym odzewem mieszkańców Elbląga, którzy okazywali naszej młodzieży oznaki sympatii i z zaciekawieniem przyglądali się temu, co robią.

 

To był kolejny wspaniały dzień spędzony z naszymi uczestnikami, którzy wykazali się ogromną pomysłowością i zaangażowaniem w tego typu akcje.


Hufiec Pracy w Elblągu 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 12 ) Fot. Hufiec Pracy w Elblągu


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ taryfa 22
  Poniedziałek, 14.03

  Naród zdurniał .buty i telefon, . zestawie ,nie wyjdzie z domu bez tego zestawu nos w ekranie na przejsciach dla pieszych,gdzie policja .

 2. 2
  +1
  ~ nauczyćmłodzież
  Poniedziałek, 14.03

  Dobra akcja.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2995638847351