Piątek, 24.05.2024, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

"Z ortografią za pan brat" w Szkole Podstawowej nr 4

28.04.2017, 09:45:50 Rozmiar tekstu: A A A
"Z ortografią za pan brat" w Szkole Podstawowej nr 4

To była już dwunasta edycja międzyszkolnego konkursu ortograficznego pt. ,,Z ortografią za pan brat”.  W sobotnie przedpołudnie-22 kwietnia- Szkoła Podstawowa  nr 4 przy ul. Mickiewicza gościła w swoich murach uczniów z siedmiu  elbląskich podstawówek.

Konkurs przebiegał w dwóch etapach:

I.    Dyktando o tytuł „Mistrza ortografii” – rywalizacja indywidualna. W tej konkurencji wśród uczniów klas II zwyciężyła Amelia Magalska z SP 25, drugie miejsce wywalczył Miłosz Bielecki z Zespołu Szkół Pijarskich, zaś trzecie Natasza Marciniak z SP 16. Wśród uczniów klas  III zwyciężczynią okazała się Aleksandra Roślik z SP 9, drugie miejsce zajęła Livia Iwaniak z SP 16, trzecie wywalczyła Helena Kubera z SP 6.
II.    Ortograficzne krzyżówki, rebusy, zagadki, łamigłówki - rywalizacja zespołowa. W tych zmaganiach z ortografią najlepsi okazali się uczniowie SP 9, drugie miejsce zajęli uczniowie  SP 6, a trzecie uczniowie SP 25.
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, podczas którego  przekonaliśmy się, że tajniki polskiej ortografii można zgłębiać poprzez zabawę, a zdrowa rywalizacja i stosowanie zasad fair play to źródło pozytywnych emocji. Zapraszamy za rok!

Organizatorzy SP 4


 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.409775018692