Elbląg obudził się i zrezygnował. Wszyscy pouciekali uznając, że ta dziura jest spisana na straty. Niestety, od lat 80 miasto zasiedlali emerytowani esbecy i zomowcy. Ich dzieci i wnuki siedzą po ciepłych posadkach, oni sami na wysokich emeryturach. A zwykli ludzie klepią biedę w samotności, bo większość młodych uciekła. Dużo mądrej młodzieży pochodzi z Elbląga, pochodzi, ale już tu nie mieszka. Ich rodzice też wyjechali i jeśli jeszcze mają elbląskie adresy to traktują rodzimą dziurę jak noclegownię, w której nie pracują, nie robią zakupów, nie spędzają wolnego czasu. Bo po co jak pół godziny samochodem stąd jest Trójmiasto? Już nawet do obśmiewanego kiedyś Olsztyna uciekło kilku moich znajomych. Bo tam też mieli perspektywy. Tu bez szans nawet na zatrudnienie powyżej minimalnej.
Elbląg to niestety stan umysłu,ci co obrażają uczestników manifestacji,w tym mnie,długoletniego członka NSZZ Solidarność,to zgraja baranów i nieudaczników,dka których gówno jest twarogiem,nie potrafiących uszanować siwych i mądrych głów,które znają życie i komunę i którzy demonstrują dla swoich dzieci i wnuków,bo sami mają już emerytury.emerytury.Głubie emblongi.Fredek
"solidarność" kim wy jesteście? podnóżkiem pisu !!! Gdzie byliście jak pis podpisywał "zielony ład" wyłazicie na ulice wraz z bąkiewiczem? wstyd i hańba !!!
Elbląg obudził się i zrezygnował. Wszyscy pouciekali uznając, że ta dziura jest spisana na straty. Niestety, od lat 80 miasto zasiedlali emerytowani esbecy i zomowcy. Ich dzieci i wnuki siedzą po ciepłych posadkach, oni sami na wysokich emeryturach. A zwykli ludzie klepią biedę w samotności, bo większość młodych uciekła. Dużo mądrej młodzieży pochodzi z Elbląga, pochodzi, ale już tu nie mieszka. Ich rodzice też wyjechali i jeśli jeszcze mają elbląskie adresy to traktują rodzimą dziurę jak noclegownię, w której nie pracują, nie robią zakupów, nie spędzają wolnego czasu. Bo po co jak pół godziny samochodem stąd jest Trójmiasto? Już nawet do obśmiewanego kiedyś Olsztyna uciekło kilku moich znajomych. Bo tam też mieli perspektywy. Tu bez szans nawet na zatrudnienie powyżej minimalnej.
Idz leczyć się na niedowartosciowanie i chorobliwą nienawiść zanim zeżre ci zdrowie
Elbląg to niestety stan umysłu,ci co obrażają uczestników manifestacji,w tym mnie,długoletniego członka NSZZ Solidarność,to zgraja baranów i nieudaczników,dka których gówno jest twarogiem,nie potrafiących uszanować siwych i mądrych głów,które znają życie i komunę i którzy demonstrują dla swoich dzieci i wnuków,bo sami mają już emerytury.emerytury.Głubie emblongi.Fredek
Dziadek, kup sobie słownik z tej emerytury.
"solidarność" kim wy jesteście? podnóżkiem pisu !!! Gdzie byliście jak pis podpisywał "zielony ład" wyłazicie na ulice wraz z bąkiewiczem? wstyd i hańba !!!