Prawdziwa Solidarność to była w latach 80tych! To po pierwsze, po drugie ,same pisiory propagowały zielony ład ,reklamy w telewizji itd,a teraz idą w proteście razem z pseudosolidarnościuchami !! Żenujące to !!!
Elblążanie to dalej komuna. Młodzi wyjechali, a SB i inne służby dostały dostęp do internetu. Y
To co powiedzą w TVN to piszą. Dobrze że barany wiedzą, że była manifestacja . Nie wiedzą dlaczego, ale krytykują . Od parlamentarzystów KO i lewicy głupsi są tylko ich wyborcy . A wydaje się , że Jachiry, Wcisły od ręcznych rakiet, naleśnika czy Szczerby nic nie przebije. Ich wyborcy z Elbląga.
Polexit/czy też arc/bra/sądzisz że twoje pomyje które wylewasz kogoś interesują?czas się pogodzić z upadkiem twoich nieudaczników/jak wczorajsze zielone łapki _ wałek nieziemski
zlot dzieci z czworaków :-)
Polska się budzi, a sądząc po komentarzach, Elbląg nie.
Polska się obudzi patrząc na Węgry i ten marny elektorat na marnej manifestacji !
Elbląg ma nastawienie antywolnościowe. Trudno w takim klimacie o zryw, o postęp, o zawalczenie o wartości, które prowadzą do radości życia i wiary.
Dobrze, że Elblążanie dołączają w walce do tych, którzy są wolni. Tu na miejscu nigdy, jak pamiętam, nie było klimatu do takich manifestacji.
Bąkiewicz miał niezly sceniczny odpał, płakać czy śmiać się ? Wstyd z kimś takim się identyfikować! Co za kaliber-:)
Prawdziwa Solidarność to była w latach 80tych! To po pierwsze, po drugie ,same pisiory propagowały zielony ład ,reklamy w telewizji itd,a teraz idą w proteście razem z pseudosolidarnościuchami !! Żenujące to !!!
Jak miało nie być tłumów jak pisiorkom 100 pelenów płacili za tą wycieczkę
Elblążanie to dalej komuna. Młodzi wyjechali, a SB i inne służby dostały dostęp do internetu. Y To co powiedzą w TVN to piszą. Dobrze że barany wiedzą, że była manifestacja . Nie wiedzą dlaczego, ale krytykują . Od parlamentarzystów KO i lewicy głupsi są tylko ich wyborcy . A wydaje się , że Jachiry, Wcisły od ręcznych rakiet, naleśnika czy Szczerby nic nie przebije. Ich wyborcy z Elbląga.
Polexit/czy też arc/bra/sądzisz że twoje pomyje które wylewasz kogoś interesują?czas się pogodzić z upadkiem twoich nieudaczników/jak wczorajsze zielone łapki _ wałek nieziemski