Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --9
  ~ SP
  Wtorek, 13.02

  do ~ Robert Koliński proszę nie wygłaszać takich głupot. Paweł Rodziewicz nie jest żadnym słupem , chyba że waść jesteś

 2. 2
  +7
  ~ Robert Koliński
  Wtorek, 13.02

  Paweł Rodziewicz jest kandydatem tej samej kliki, która najpierw próbowała przepchnąć nieudolną Falejową, która miała współpracować z ratuszową kamarylą na POlecenie Wcisły, a teraz, kiedy Falej poszła w odstawkę, szukają nowego "niezależnego", który będzie współpracował z ratuszową kamarylą na POlecenie Wcisły - to jest jak najbardziej definicja wyborczego "słupa" i świadczy o tym chociażby uPOrczywa niechęć Rodziewicza do deklaracji braku POparcia dla neoliberalnych hochsztaplerów w drugiej turze w nieuchronnym przypadku POrażki, jaka go czeka. A czeka, bowiem człowiek bez żadnych poglądów, płynący wyłącznie z nurtem a do tego skończony rusofob jest skazany na wyborczą porażkę, bo taki już los oPOrtunistów; #SłynneProroctwa, #PrawdaWasWyzwoli; ☠⚡

 3. 3
  --5
  ~ SP
  Wtorek, 13.02

  do ~ Robert Koliński Nie wiem co kolega wąchał ale proszę zmienić dealera. Zero dokumentów i jakichkolwiek dowodów na poparcie tak daleko idących stwierdzeń. Proszę zaczekać do oficjalnego wystąpienia Pana Pawła Rodziewicza w którym to na pewno określi w sposób jednoznaczny swoje stanowisko i dopiero wtedy proszę formułować wnioski. Do tego czasu proszę nie trolować !!!

 4. 4
  +6
  ~ Wet
  Wtorek, 13.02

  Tylko panowie Śliwka lub Rembelski gwarantują zmiany w UM Elbląg. Głosując na pana Rodziewicza to oddajesz głos na Wróblewskiego. Podobnie było jak naiwni głosowali na Trzecią Drogę, a wyskoczył Tusk. Ludzie nie dajcie się oszukać urzędasom namawiających do oddania głosu na pana Rodziewicza.

 5. 5
  --3
  ~ Do "do tfuu"
  Wtorek, 13.02

  Coś Ci się w głowie pomieszało. Jakie Śliwka ma doświadczenie i wiedzę, chyba w zakresie pieniactwa, kłamania i wiele innych cech pisowskich a jakich to się domyślacie, aktualnie jest bardzo głośno o ich cechach. Żadnego PIS-u w Elblągu

 6. 6
  +2
  ~ ZZK
  Środa, 14.02

  Do Robert Koliński, jesteś gościu wyjątkowym chamem i strasznie zakompleksionym. Zalecam leczenie psychiatryczne. Dlaczego redakcja pozwala na wpisy tego obrzydliwego typa ?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97142004966736