Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
zawsze można wezwać taxi wziąć fakturę i iść do zkm i żądać zwrotu kosztów
ale wszyscy porobili sie delikatni jest zima awarie sie zdarzaja a jak komus dlugo sa jeszcze taryfy i tylko narzekania a to tramwaj a t wiaty wielkiemu panstwu nic nie pasuje
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zawsze można wezwać taxi wziąć fakturę i iść do zkm i żądać zwrotu kosztów
ale wszyscy porobili sie delikatni jest zima awarie sie zdarzaja a jak komus dlugo sa jeszcze taryfy i tylko narzekania a to tramwaj a t wiaty wielkiemu panstwu nic nie pasuje