Sobota, 20.04.2024, Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czeslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (44)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Kot
  Sobota, 02.12

  Fakt. To już chyba ponad 2 lata jak męczą się z remontem tej drogi. Jestem cierpliwy bo kiedyś muszą zrobić. Tylko że jak już będzie po remoncie to co dalej ? To jest jedyną drogą którą można dojechać z Przezmarka, Czechowa i Nowiny do Elbląga. Przezmark to miejsce gdzie dużo się buduje, przybywa domów. Gmina powinna już teraz myśleć o budowie drugiej drogi którą można dojechać do Elbląga. Likwidacja starej siódemki i puszczenie całego ruchu przez Szafirową było ogromnym błędem ówczesnych władz gminy.

 2. 2
  +3
  ~ Arc
  Poniedziałek, 04.12

  No tak, to jest podejście - (tfu) urzędnicze: "To w tej chwili nie jest droga, ale plac budowy" kierownik sekcji dróg i mostów ZDP w Pasłęku -nie no zrobili z drogi plac budowy,a to wszystko w porządku, tym tokiem "myślenia" to się powinniście cieszyć, że Wam w ogóle na ten plac budowy pozwalają wjeżdżać.To jest właśnie draństwo urzędnicze ale ludzie no ktoś takie władze wybiera i za tym takich urzędników!Rozumiem kierowców, bo wygląda na to, że jest tam podobny b..del jak na drodze do Malborka, gdzie 30km. też się teraz jedzie ponad godzine czasu (2 razy wolniej niż 60km do Gdańska)!Tam też od lat nieustające roboty i nowe wykopy w miejsce dopiero co zasypanych. Kilka odcinków ze światłami i niektóre rozwalone pasy ruchu i nasypane górą piachu i nic sie nie dzieje, ze zdarzyły zarosnąć

 3. 3
  +1
  ~ lucjan
  Poniedziałek, 04.12

  Gronowo Górne juz dawno powinno być włączone w granice Miasta Elbląg . Tak samo jak i Władysławowo , Karczowiska Górne , Przezmark i Nowina .

 4. 4
  --1
  ~ co
  Poniedziałek, 04.12

  Jak mi z tego powodu wszystko jedno

 5. 5
  +1
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 04.12

  Wyślijcie pług do Łęcza zamiast bić pianę

 6. 6
  +2
  ~ ehhh23456
  Wtorek, 05.12

  do ~ Poiuy, Jak tam nawet porządnych chodników nie ma do elblaga, albo dziurawe albo tor przeszkód, gmina od lat tylko wzrusza ramionami i nic nie robią ani w sprawie budowy kolejnych dróg dojazdowych do Elblaga ani chodników, jeszcze sami sie wybierają na te stołki!!!!!

 7. 7
  +6
  ~ Jet
  Wtorek, 05.12

  To nie jest budowa ale skandal.Zaczynają w godzinach szczytu.Rozwalają drogę przed opadami śniegu i zostawiają z dziurami. Chaos kompletny. Za nic mają czas ludzi dojeżdżających do pracy!

 8. 8
  +4
  ~ gronowiak
  Wtorek, 05.12

  do hd odpowiadając na pytanie... co zrobimy jak im nagle zacznie tą główna dróżką setki TIR dziennie pomykać, z nowego centrum logistycznego w Nowinie? Jak mieszkańców cierpliwość sie skończy to Wójta i tą całą świtę na taczkach wywiozą

 9. 9
  +5
  ~ Mietek
  Wtorek, 05.12

  Zmniejszenie ruchu pod oknami może zapewnić uruchomienie alternatywnej drogi a nie urządzenia spowalniające. Obecny remont nie zmniejszy natężenia ruchu w tym miejscu tylko go spowolni, co zwiększy ekspozycję mieszkańców na hałas i spaliny. Ponadto powstające zakłady pracy wielkości DRE, oraz nowe skupiska mieszkalne powodują dodatkowe spiętrzenia ruchu w godzinach tzw. szczytu, tak więc szach mat.

 10. 10
  +2
  ~ karol
  Wtorek, 05.12

  I jeszcze ten nowy, wspaniały obiekt w Nowinie, do którego będą ciągnąć zastępy ciężarówek, blokujących dodatkowo skrzyżowanie z Pasłęcką, żeby wbić się na 7, już nie mogę się doczekać...............

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1387910842896