Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (29)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ obserwator
  Niedziela, 08.10

  ciemny lud jest już tak skołowany,że nie odróżnia referendum od wyborów,myli wybory do parlamentu z samorządowymi.mamy XXI wiek a tu ciągle średniowiecze.

 2. 2
  +5
  ~ nie pij
  Niedziela, 08.10

  Ale wtopa! Ja ten szyld na koszulce pryncypała przeczytałem jako "Nie pij , bo..." i pochwaliłem go za odwagę i samokrytykę.Jako jedyny miał taką koszulkę z tym napisem i pewnie jedna litera się "zasłoniła" albo tak znak dał biskup i jego szef. tym nie mniej, przy pustej kasie i okropnie drogim prądzie taki napis musi kosztować. Kto i na czyj koszt go tam umieścił? Borysa już wykluczyłem bo jemu zależy odwrotnie.

 3. 3
  +5
  ~ Czas na porządki
  Niedziela, 08.10

  Teraz na fb nie wiadomo komu lajkować i komentować , co do tej pory bylo normalne, ale dziś mogą to uznać za " polityczne" -:) i niektorzy mogą ponieść konsekwencje i stracić uznanie i poklask własnej kliki! Dlatego trzeba po wyborach zrobić porządek na fb i wywalić fałszywych i przestraszonych podpatrywaczy -;))

 4. 4
  +3
  ~ wyborca 4X Nie
  Niedziela, 08.10

  Ci co nie chcą brać udziału w referendum mają problemy z czytaniem tekstu ze zrozumieniem. Nawet odpowiedz na tak lub nie jest dla nich wielka trudnością nie do pokonania.

 5. 5
  +3
  ~ zorro
  Niedziela, 08.10

  ptaszek też nosi taką koszulkę

 6. 6
  0
  ~ jhseg
  Niedziela, 08.10

  Jaska- Gelert tylko moze powiedziała a pis wpuścił do Polski za gruba forse migrantów muzułmańskich bez weryfikacji.Wizy mozna było kupić na targu w afrykańskich krajach.Kontrole na granicach są tego efektem.

 7. 7
  +3
  ~ Chester
  Niedziela, 08.10

  Targowica się reklamuje na bramie targowej.

 8. 8
  +4
  ~ Marta
  Niedziela, 08.10

  No ja to teraz na pewno oddam glos na PO, gdyz sam prezyden Białorusi Łukaszenka poparl towarzysza Tuska. Jak to powiedzial Lukaszenka Tusk jest proeuropejski i jak wygra to Bialorus liczy na porozumienie. Dodal jeszcze Lukaszenka, ze Tusk niebędzie trzymal sojuszu z USA tylko z Europą. Choc przyznam szczerze, ze po ostatnich wydarzeniach dot wojny w Ukrainie, to trudno zaliczac Bialorus do Europy. No ale takie poparcie dla PO z Tuskiem na czele od samego dyktatora Bialorusi. No pełen szacun. Ale tak jak napisala powyzej Ola, wyborcy PO tego nie wiedza, bo w TVN tego nie pokażą, a oni sa tak oglupieni przrz PO, ze nie sprawdzaja informacji w innych źródłach. Az dziw, ze wyborcow PiS nazywają głupcami, a ssmi wierza jak w Boga w to co mowi PO.

 9. 9
  +5
  ~ przypadek?
  Niedziela, 08.10

  A litery w kolorze czerwonym.

 10. 10
  +3
  ~ czerwony dziób
  Niedziela, 08.10

  ~przypadek? - No tak, bo tak wygląda ktoś gdy się "napije" - czerwona , rozjuszona twarz bawołu afrykańskiego i woła "puśćcie mnie, to się z Energą rozprawię". Puścili go i leży.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92367386817932