Dziś, 13 czerwca, w Elblągu odbył się Bieg na 6 Łap. Wolontariusze przemierzyli z czworonogami około 5 kilometrów, prowadząc... »
tylko PIS bo poki co nie ma lepszych a krzykaczom i klamczuchom z opozycji dziekujemy i mowimy wszyscy WON!
Prezydent W. Wróblewski (PSL) wrzucić teraz ! Bo słabo projekt i budowa .
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
tylko PIS bo poki co nie ma lepszych a krzykaczom i klamczuchom z opozycji dziekujemy i mowimy wszyscy WON!
Prezydent W. Wróblewski (PSL) wrzucić teraz ! Bo słabo projekt i budowa .