Wtorek, 28.11.2023, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (47)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ Wet
  Sobota, 13.05

  Celowego ogłupiania społeczeństwa ciąg dalszy. Mieszanie dzieciakom w głowach i później robiona kasa na zmianach płci co powoduje późniejsze tragedie życiowe tych ludzi. Możni świata czują biznes i finansują ogłupianie młodych ludzi. Obserwator głupi jak zwykle, uważaj bo Ci Jarek z lodówki wyskoczy.

 2. 2
  +6
  ~ Ruski szpion
  Sobota, 13.05

  Oby tylko nie zrobili rankingu poziomu nauczania.

 3. 3
  +9
  ~ Qwe
  Sobota, 13.05

  Dlaczego zanikł temat anoreksji. Bo dzieciakom nie pokazuje się "chudych" ideałów piękna. Teraz chcą prać mózgi dzieciakom w sprawie zmiany płci. Już powstało kilka książek o tragedii młodych ludzi i nieodwracalnych skutkach takich działań.

 4. 4
  +9
  ~ Qwe
  Sobota, 13.05

  Nieodwracalna krzywda. Tragiczne losy nastolatek które zmieniły płeć. Książka do o przeczytania i refleksji.

 5. 5
  --8
  ~ m.
  Sobota, 13.05

  Brawo I LO! Tak trzymać!

 6. 6
  +12
  ~ .....
  Sobota, 13.05

  co to za ranking !!! ZGROZA !!!

 7. 7
  +4
  ~ SPRAWIEDLIWY
  Niedziela, 14.05

  Odwołać dyrektora takiej szkoły ze stanowiska, który nie zajmuje się edukacją dzieci tylko im wybiera płeć i orientacje seksualną. Szkoła nie jest od takich prywatnych ,osobistych spraw, ma szkoła uczyć czytać,pisać i tabliczki mnożenia,bo dziś przez zabawę kilka godzin dziennie, żaden uczeń nawet w liceum nie zna tabliczki mnożenie - to jest problem i do tego szkoła jest powołana.Dziś szkoła chce ucznia układać czy ma być chłopcem czy dziewczynką lub kim kotem ?

 8. 8
  --2
  ~ Bert
  Niedziela, 14.05

  Pomyślcie najmądrzejszy komentatorzy, że wasze komentarze czytają osoby, które na co dzień są dyskryminowane za ich inność, bo kochają osobę tej samej płci. To nie jest kwestia wyboru. 10% ludzi jest homo- to kwestia biologii. Homoseksualizm został wykreślony ze światowego rejestru chorób, bo nie jest chorobą. To nauka, a nie pogląd. Tak samo z niezgodnością płci. Spytajcie jakiegokolwiek lekarza! I przestańcie hejtowac, bo dzieci z braku akceptacji popełniają samobójstwa!

 9. 9
  +5
  ~ Arc
  Niedziela, 14.05

  No jak wicedyrektorka I LO uważa, to za promocje szkoły, to faktycznie należało im się zielone :) Ale moich dzieci już nie dostaną!

 10. 10
  +2
  ~ Arc
  Niedziela, 14.05

  Bert - te wasze łgarstwa nie robią na normalnych ludziach już wrażenia - 10% - buhhahaha No i homo jest chorobą i nie trzeba nam kolejnych dowodów na to, że WHO zmieniło ten zapis po przekupieniu (a niektórych zastraszeniu) - wystarczy spojrzeć obiektywnie, natura pokazała co do czego pasuje i co jest normalne (a podobno wy lewactwo uwielbiacie tak żyć w zgodzie z naturą, pakiety klimatyczne itd.? Cała reszta to odchył od normy, który zdarza się w przyrodzie ale wśród ludzi rozumnych takie rzeczy się po prostu leczy!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1043498516083