Wtorek, 28.11.2023, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (47)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ meko
  Sobota, 13.05

  już głupszego rankingu nie można było wymyślić?

 2. 2
  +12
  ~ wwniosek
  Sobota, 13.05

  Co to znaczy "przyjaznych uczniom LGBT+"?. Nie jestem przeciwna takim związkom, ale na litość z jakiej racji to propagować i to w szkołach.To jest koniec naszej cywilizacji, takie osoby żyły wśród Nas i nikt im nie zabraniał związków.Dlaczego teraz to ma się stać nauką.? Tym bardziej , ze te osoby zaczynają przedstawiać siebie jako ponad- nagość w paradach gejowskich to szczyt wszystkiego, tak się pokazują ludzie w przybytkach rozkoszy. Zakres nauczania historii coraz bardziej zawężony, a tu mamy "zrównoważony rozwój "wg krajów G7. Do takich działań sprowadzają Nas kraje zachodnie to już AGENDA 2030.Ciekawe a jaku uczą , że te pary będą miały potomstwo i nikt inny nie będzie musiał Ich utrzymywać?

 3. 3
  +4
  ~ obserwator
  Sobota, 13.05

  zasialiście we mnie teraz ziarno wątpliwości.czy jarosław kaczyński to mężczyzna czy osoba z penisem?chociaż i tu nie jestem do końca przekonany.

 4. 4
  +2
  ~ znowu kuc
  Sobota, 13.05

  Zupełnie próżny i zbędny ranking. Podstawą życia w grupie, społeczeństwie jest nie ranking a zasada "żyj i pozwól żyć innym" oraz " postępuj i traktuj ludzi tak jak chcesz by ciebie traktowano". Ranking niczego nie załatwia tym bardziej, że nie bierze w nim udziału 99,99% szkół stosujących wyżej wymienione zasady. W szkole, społeczeństwie a nawet kościele wszyscy z zasady są równi i powinno się wytykać te szkoły, instytucje w których łamane jest prawo do wolności jednostki bez naruszania praw drugiego człowieka. Czym charakteryzuje się szkoła z tego rankingu? Autobus przyjazny LGBT. Podobnie cmentarz, pociąg, basen kąpielowy, plaża, las, łąka, .... . Afiszowanie się z innością, wpychanie się w przestrzeń wspólną prowadzi do konfliktów i pogardy. Nie oczekujcie przywilejów a normalności.

 5. 5
  --7
  ~ Homo sapiens
  Sobota, 13.05

  Ale tu elektoratu

 6. 6
  +4
  ~ Starszy Pan
  Sobota, 13.05

  Ten co robił ten ranking, to sam jest chyba lgtbq+_?! (czytaj kuku na móniu) czy jakos tak nie wiem co tam oni za znaki wpisują.

 7. 7
  --13
  ~ Dramat
  Sobota, 13.05

  Przerażające są te wszystkie komentarze. Aż ściska za żołądek.

 8. 8
  +13
  ~ Do dramat
  Sobota, 13.05

  Przerażające jest to jak miesza się ludziom w glowach i paskudnie ingeruje w naturę gmerając w płciach ! To rzeczywiście moze przerażać i jeszcze na siłę próbować wmówić ze to normalne! Nie to po prostu wybryk natury lub zdesperowany wybór po życiowych przejściach, ktore zaczynają się w domu rodzinnym

 9. 9
  +12
  ~ Rodzice
  Sobota, 13.05

  Nie dla wypaczeń i zboczeń. Czym się chwalicie ,zdurnieniem.

 10. 10
  +7
  ~ grobla
  Sobota, 13.05

  a może lepiej zwrócić baczniejszą uwagę na przemoc w rodzinie aby NIGDY więcej nie doszło do takiej tragedii jak ostatnio.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96569895744324