Sobota, 10.06.2023, Imieniny: Bogumil, Malgorzata, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Do lol
  Wtorek, 07.03

  Czy ty widzisz co piszesz? Jeden wielki bełkot. Ludzie zarabiali mniej,pracowali na umowach śmieciowych i tak samo wiązali ledwo koniec z końcem. Tak samo jeździli szrotami z rajchu. Tak samo nie było ich stać na nowe auta z salonu. A dlaczego bo ta twoja sitwa po latach 89 wprowadziła w Polsce system kolonialny . Teraz siedzą w europarlamencie i pilnują żeby Polacy nie wychylali łba. Zobacz jak próbowali zatrzymać przekop. Te kanalie z PO,PSL,SLD służą wszystkim tylko nie Polakom. Berlin, Bruksela,Moskwa to z tych miast płynęły rozkazy. I pełno afer. Za czasów twoich wybrańców nie było lepiej. Była ch.d i kamieni kupa. Spadaj na szczaw i mirabelki ze swoim niesiołem. Nawet lokalnie tak było dobrze że w Elblągu elblążanie odwołali POwcow w referendum. Nawet ryży Kaszub nie pomogł.

 2. 2
  +9
  ~ Qaz
  Wtorek, 07.03

  Konsultacje teraz, jak się jądra zaczynają gotować. Jaja z mieszkańców ciąg dalszy. Konkretów jak zwykle brak. Przeładunek port to głównie gruz na przekop a tak to parking dla tirów. I przez ostatnie lata to zarobek na pensje. Zero zysku.

 3. 3
  --2
  ~ obserwator
  Środa, 08.03

  wróblewski nie ma propozycji na rozwój portu ,za to pis ma propozycje komu przydzielić lukratywne stanowiska.trzęsą sie ze strachu przed wyborami,więc trzeba obiecać coś koalicjantom.pamiętam jak kaczor krzyczał ,,cała polska z was się śmieje komuniści i złodzieje..."kto kim sie okazał ,czas dobrze pokazał.

 4. 4
  +20
  ~ pit stop
  Środa, 08.03

  Róbmy jak najszybciej te referendum ,Elbląg ma się rozwijać 1te gnoje POstkomuniści nie zablokują nam rozwoju pieprzeniem swoich chorych teorii i to My mieszkańcy mamy decydować a nie POstkomunisci to jest NASZE MIASTO !!!!!!!!

 5. 5
  +25
  ~ Do_pomorskiego
  Środa, 08.03

  No i właśnie ten "namaszczony" przez Olszczyn gnój nie chce oddać portu Państwu, bo wie, że wtedy zacznie się rozwijać. Gdy port będzie we władaniu miasta będzie mógł dalej palić głupa i degradować kolejną inwestycję pro-rozwojową Elbląga tak jak robi to od lat z innymi. Daleko nie szukając - zero pomysłu na Górę Chrobrego, histeryczna sprzedaż Dworca Zdrój, gdy tylko pojawiła się "groźba" rewitalizacji nadzalewówki, największy odkryty basen, gdzie jego pomysłem było..zbudowanie wieży GSM, byle tylko zablokować przyszły rozwój akwenu. No i są dwie opcje - albo sołtys Wróblewski jest tak tępy, że uwala potencjał rozwojowy miasta albo robi to celowo, żeby degradować miasto. Pytanie z czyjego nadania działa? Teraz wymyślił konsultacje byle tylko oddalić inwestycje w port. Kiedy referendum?

 6. 6
  0
  ~ Truso
  Środa, 08.03

  W Sopocie to jest molo i marina,o porcie nie słyszałem.

 7. 7
  +9
  ~ się nakłapiecie
  Środa, 08.03

  Panie Pruszak - port przeładował 150 tyś ton z czego 149 tyś ton to kamień na wyspę, rzekę Elbląg przeładowywany dwukrotnie. Skończy się wyspa i pogłębianie i "port" przeładuje" 3 tyś ton torfu, materiałów budowlanych i pozostanie parkingiem. Mądry prezydent miasta natychmiast by opchnął ten "port" chętnemu i niech ten go utrzymuje i się wstydzi za "parking". Ale miejscy praktycy chcieliby aby było jak z każdym przetargiem, konkursem - w sali na zapleczu znanej restauracji, a nawet bardziej po ukraińsku. A badanie opinii mieszkańców - jestem przerażony waszym pomysłem na jego przeprowadzenie tym bardziej że Wróblewski zachowuje się jakby wynik już znał. Jego i jego trzodę trzeba pilnować, nadzorować, kontrolować dzień i noc a nie gadać.

 8. 8
  +6
  ~ taniuśko
  Środa, 08.03

  Do tego "badania" należy dołączyć pytania referendalne i jazda!

 9. 9
  --6
  ~ lol
  Środa, 08.03

  @do lol, rusko pisowską ounco, ile wpadło za taki teollowy komentarz? Przecież napisałem że zarabiali mniej, czytanie ze zrozumieniem to dla pisowskiego trolla rzecz nieosiągalną. A gdzie napisałem o autach z salonu? Skoro bylo tak dobrze to czemu Wilka od razu powieźli w wyborach po roku? Wy rosyjsko-posowskie troll naprawdę za marne 2 zł robicie z siebie pośmiewisko.

 10. 10
  +3
  ~ menel
  Środa, 08.03

  Wybierzmy kobietę , pózniej zobaczymy co on potrafi.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2536878585815