Niedziela, 28.05.2023, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (33)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Odwolac RM w referendum
  Środa, 21.12

  Dla nich każda skarga będzie bezzasadna

 2. 2
  --2
  ~ el
  Środa, 21.12

  W jaki sposób pacjent ustalił jakie badania ma wykonać ? Czy personel szpitala (pielęgniarki , lekarze) nosi identyfikatory ?

 3. 3
  +4
  ~ Pani pacjentka z WSZ
  Środa, 21.12

  Sprywatyzować całą służbę zdrowia i tak część obywateli leczy się prywatnie. Skończyłyby się strajki o podwyżki a zaczęła praca. Jak widać z powyższego pacjent jest zawsze skazany. Niech spróbuje powiedzieć coś złego w trakcie leczenia to leżeć będzie we własnych odchodach.

 4. 4
  +3
  ~ Pacjent X
  Środa, 21.12

  Korzystałem z usług Szpitala Miejskiego 4- krotnie 2 razy usuniecie zaćmy( doktor Olszewski) operacje kolana i operacje barku (doktor Kamiński) super specjaliści personel także. Gorzej z jadzeniem ale do szpitale nie chodzimy jeść tylko się leczyć.

 5. 5
  +1
  ~ emeryta
  Środa, 21.12

  ~ były pacjent - sugeruje ,by szpitale nie były zarządzane i nie byli tam zatrudniani ludzie związani z PO lub PiS . Jest to ciekawy pomysł i warto go przekazać naszemu posłowi ,Leonardowi Krasulskiemu do przedstawienia na Komisji Sejmowej . Apolityczność w Służbie Zdrowia i Sądownictwie to dobre rozwiązanie . Wtedy pacjenci o innych poglądach nie będą się czuli pokrzywdzeni . Ciekawa jestem dalszego rozwoju skargi pana z przeszczepionym biodrem .

 6. 6
  +7
  ~ pacjent0
  Środa, 21.12

  Dość narzekactwa na lekarzy, nauczycieli etc ...!!!! Idźcie wreszcie do wyborów, zmieńcie to, co jest, jeśli się nie podoba. I lekarze i nauczyciele w Polsce to wspaniali fachowcy, oddani drugiemu człowiekowi, robią ile mogą, na ile im ten system pozwala. Przekazuję głębokie ukłony dla lekarzy, pielęgniarek ze Szpitala Miejskiego i podziękowania za ich pracę.

 7. 7
  +4
  ~ Witold nie pozwoli
  Środa, 21.12

  Nie wnikam w to jak jest w tym szpitalu, bo będą głosy "za" i przykłady negatywne. Osobiście mam bardzo pozytywne odczucia, doświadczenia w tym szpitalu. Nie potrafię zrozumieć postawy "radnych" którzy kolejny raz pokazują swoją dyspozycyjność wobec władzy wykonawczej i obrony sentymentalnej dla Wróblewskiego placówki. Skargę powinna rozpatrzeć komisja RM a nie komisja zdrowia z Adamowicz i "radnymi" zależnymi. Adamowicz nie powinna się publicznie wypowiadać do czasu decyzji RM. Jeśli Adamowicz jest rzecznikiem praw pacjenta, to natychmiast powinna przestać nim być po takich osądach. Rzecznik broni pacjenta albo milczy a nie broni skarżonych przed wyrokiem. No i podstawa - pacjent też powinien być wysłuchany, to podstawa w sporze. Pewnie podał by wiele dowodów na swoja tezę.

 8. 8
  +4
  ~ m
  Środa, 21.12

  Parodia i kpina, żeby tacy ludzie jak przepraszam radni elbląskiej rady mieli rozptrywać tak powazne sprawy????? To jakis kosmos.

 9. 9
  +9
  ~ osąd z tronu
  Środa, 21.12

  Radna Adamowicz nie może oceniać skargi pacjenta i nie może być w "tej" komisji w tej sprawie dgdyż ma bronić pacjenta a po drugie jest sędzią we własnej sprawie. Odrobina zwykłej przyzwoitości nakazuje tej radnej wyłączenie się z rozpatrywania sprawy. Pacjent powinien skierować duplikat pisma do Adamowicz. Dlaczego tego nie zrobił? Pewnie radnej nie zastał w szpitalu. Kolejna sprawa - radni mają prawo skontrolować stan skarżonych zjawisk na miejscu, np. w szpitalu, epec, wodociągach, szkołach, UM, ... . Byli w szpitalu? Radni są tak zdolni, że uznali istnienie życia na Słońcu. Wiara nie wystarczy. Trzeba być starannym i przyzwoitym tak jak chcieli byśmy aby wobec nas postąpiono. Taka kontrola w szpitalu , ankieta, dała by , być może, szpitalowi nobilitację. Decyzja RM pozostawi zapach.

 10. 10
  +2
  ~ Były pacjent
  Środa, 21.12

  Chirurgia świetna, i lekarze, i pielęgniarki.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.71936702728271