Poniedziałek, 3.10.2022, Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ lol
  Ponad tydzień temu, Piątek, 23.09

  Traks znowu robi z siebie debila. Wzrost energii elektrycznej to tylko i wyłącznie wasza wina pisowska mafio. Potrafiliście tylko zamykać kopalnie i kupować węgiel od waszego kumpla putina. 60 mld zwrotu opłaty emisyjnej nie zainwestowaliście w odnawialne źródła energii tylko ukradliście, bo nikt tych pieniędzy nie widział do tej pory! Wykończyliście farmy wiatrowe i fotowoltaikę, więc jak ta energia ma być tania? To samo z paliwem, cena 90 USD za baryłkę, a diesel po 7 zł (8% vat), za Tuska przy 140 USD na baryłce cena nie przekroczyła 6 zł przy 23% vat, to tylko pokazuje jak okradacie Polaków i inne firmy komunikacyjne które potrzebują paliwa do działania, a potem Orlen ma rekordowe zyski. Jeszcze macie celność wszystkich obwiniać w około. Pisowscy kłamcy!!!

 2. 2
  +3
  ~ mamydośc
  Ponad tydzień temu, Piątek, 23.09

  czy wreszcie sie doczekamy spelnienia obietnicy wyborczej radnego PO z zawady? w 2010 roku czyli dokladnie 12 lat temu , radny obiecywal na lamach swojej telewizji podkastowej zieloną falę na sygnalizacji swietlnej. niestety do dzis nie spelnil tej obietnicy. czy w PO to taki standard ze obietnice wyborcze to tylko slowa życane na wiatr? Ci z PISu to przynajmniej spelniaja obietnice. Jerzy Wilk obiecał budowe crw dolinka i w dwa lata było pobudowane, jarek obiecał przekop mierzei i w 3 lata pobudowane. Radny z po obiecał zieloną fale 12 lat temu i nic.

 3. 3
  +3
  ~ obserwator elblaga
  Ponad tydzień temu, Piątek, 23.09

  A w Starachowicach od kwietnia za darmo

 4. 4
  +4
  ~ Gosc
  Ponad tydzień temu, Piątek, 23.09

  Joanna bardzo mądry komentarz super Wróblewski niech zacznie szukać oszczędności w urzędzie urzędasy do przesortowania i te ich ogromne podwyżki które sobie dali np wróbel taka podwyżka dla niego pytam się za co i takie podwyzki komunikacji przecież to uderzy w tych biednych młodzież i dzieci dojeżdżają do szkoły i ci co dojeżdżają też do pracy rozliczymy was przy najbliższych wyborach to schudniecie bo przy swoich podwyżkach jakie żeście sobie wzięli to widać po wyglądzie jak żeście się spasli potrzebna wam scisla dieta

 5. 5
  0
  ~ rambo11
  Ponad tydzień temu, Piątek, 23.09

  Witam w/g mnie to jest za mało te kilka procent wszystko drożeje o 200-300% a tu takie niskie podwyżki -swoją drogą zakłamane gnidy z pis jak zwykle przeciw, jak tak to pieniędzmi podatników szaleją 500+ dla królików ,na wyprawki do szkoły na wakacje Januszowe,13-14 emerytury- a tu proszę -dupę zmarszczyli bo są przeciw- WASZE DNI DOBIEGAJĄ KOŃCA BĘDZIECIE WSZYSCY OSĄDZENI-bando szkodników i nieudaczników(chyba że pojedziecie do Skowronek na przekop i tam wam się samopoczucie poprawi)

 6. 6
  --1
  ~ kierowca zawodowy
  Ponad tydzień temu, Piątek, 23.09

  Obecnie autobusy jeżdżą puste ,Kierowca sam siebie wiezie , nawet nie ma do kogo powiedzieć dzień dobry .

 7. 7
  +1
  ~ jakiśmerytorycznyzrównoważony
  Ponad tydzień temu, Piątek, 23.09

  Czy "rambo 11" to MaRyjuszek?

 8. 8
  +1
  ~ Joe
  Ponad tydzień temu, Sobota, 24.09

  No tak pozamykane kopalnie i aktualny wzrost cen paliwa i węgla, to rzeczywiście wina PiS? Również w innych krajach na całym świecie stale rosnąca inflacja i wzrost cen surowców energetycznych jest winą PiS? Gdyby PiS nie doszedł do władzy, to LOTOS byłby rosyjski i nie mielibyśmy innych dostawców gazu czy węgla niż Rosja. Wystarczy trochę się wysilić i poszukać informacji, a nie wypisywać głupoty i kłamstwa.

 9. 9
  +1
  ~ Jana
  Ponad tydzień temu, Sobota, 24.09

  i to doprowadźi komunikację miejską do ostatecznego upadku. Pierwszym krokiem była zmiana rozkładów jazdy.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95835900306702