Poniedziałek, 3.10.2022, Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (20)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ kkk
  Sobota, 17.09

  Ale się ten pan Opaczewski zagalopował, kiedy to CPK zostało otwarte panie wice / a moze kandydacie na włodarza Elbląga z ramienia PiS /?

 2. 2
  +3
  ~ m
  Sobota, 17.09

  Bardzo wszyskich interesują te ich "mądrości" :):):):):)

 3. 3
  +3
  ~ nocnik 5 rano
  Sobota, 17.09

  Na Titanicu też grali do końca. Świetne zdanie, dające sens życia w samorządzie, wyraził Pan Osik. "Pan szuchewycz" jak zwykle, wypowiedział się z palcem w od bycie. Zaistniał też likwidator ścieżek rowerowych . Jacyż nasi "radni " są mądrzutcy - szkoda że tego nie widać na co dzień. Brak wypowiedzi Wróblewskiego, że kopal nie będzie. Żaden nie użył kilku słów o znaczeniu inwestycji i pomyśle w Elblągu na nią. Grubarczyk już mówi, że pływać będą "większe" barki.

 4. 4
  +5
  ~ Jeden wstyd
  Sobota, 17.09

  Niech cala Polska zobaczy poczynania rządzących miastem i dziadoskie miejsce koncertu. Jak wam nie wstyd radni i prezydent.

 5. 5
  +4
  ~ Witek na bębnie
  Sobota, 17.09

  Pewnie na scenie, a może na katedrze, będzie wisiała płachta Wróblewskiego z którą z całą koalicją otwierał rok szkolny. Jest okazja , Wituś, powiesić to na centralnych miejscach a także na drzewach nad przekopem. Wituś, śmiało, nie wstydź się , bądź sobą i rób to co zacząłeś z uczniami.

 6. 6
  +3
  ~ Dziwne
  Sobota, 17.09

  Miasto nie potrafi wykorzystać darmowej reklamy Elbląga w tv i w Polsce.

 7. 7
  +5
  ~ Nie róbmy jaj z pogrzebu.
  Sobota, 17.09

  Pewnie, że szkoda kasy z kieszeni podatników na gaże dla zapiewajłów. Ale gdzie Mareczku i Roberciku byliście, jak wywalana była kasa na zapiewajłów podczas dni miasta... z budżetu miasta?! Wtedy było wszystko ok. Wypowiedzi Rafałka nawet nie będę komentował. Szkoda przysłowiowej śliny.

 8. 8
  --2
  ~ Roman
  Sobota, 17.09

  Czy panu Rafałowi Traksowi, radnemu Prawa i Sprawiedliwości nie zabraknie przypadkiem Zenka M. na koncercie? Wszak był on zawsze gwiazdą organizowanych przez partyjną TVP, zwaną też, za przeproszeniem, publiczną, imprezach.

 9. 9
  0
  ~ Zbigniew
  Niedziela, 18.09

  Ależ ten Elbląg jest POlityczny ,siadło wam Polska jest jedną, widać bliżej wam do Ruskich miałem tam zainwestować ale przekonałem się że nie warto .

 10. 10
  +1
  ~ Opinia
  Niedziela, 18.09

  Słusznie, że władze miasta nie wydały pozwolenia na organizację wydarzenia masowego. Przy takiej chaotycznej organizacji mogłoby się to kończyć niebezpieczeństwem i tragedią. Nie wierzę w to, że TVP zależało na dużym odbiorze tego koncertu w naszym mieście. Gdyby tak było, nie byłyby postawione czarne wysokie barierki uniemożliwiające oglądanie koncertu. Ostatni gasi światło czy wyłącza mikrofon?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97739505767822