Niedziela, 27.11.2022, Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Kolo
  Wtorek, 06.09

  Patrząc na samą treść tego napisu, jestem zdumiony inteligencją elbląskich panów policjantów. Dlaczego Olsztyn? Przecież to ewidentnie robota kibolstwa Olimpii. Niby dlaczego kibole Stomilu mieliby obrażać samych siebie i swoją gdańską zgodę? Tyle tutaj komentarzy i nikt na to jeszcze nie wpadł? Zacznijcie myśleć ludzie, to naprawdę nie boli.

 2. 2
  +5
  ~ Mieszkaniec
  Środa, 07.09

  Otóż to, patrząc na treść napisu to napis ten stworzyli debile, którzy nazywają się kibicami Olimpii. Dalej dumni kibice wskażcie winnego albo na własny koszt odmalujcie ścianę, którą ktoś z Was pomazał.

 3. 3
  +1
  ~ KMP
  Środa, 07.09

  brak słów - ale czego oczekiwać jak mamy 2 rzeczników prasowych policji a coraz większy BAJZEL

 4. 4
  +1
  ~ WYPADKI-POMOC.COM
  Środa, 07.09

  A gdzie była POLICJA - rzecznik się wypowiada a może powinien wrócić do PREWENCJI za krawężnika bo od tych wypowiedzi robi się nie dobrze.

 5. 5
  0
  ~ Rafał
  Czwartek, 08.09

  "...jest to pamiątka zostawiona przez kibiców, którzy przyjechali do Elbląga na mecz Olimpii Elbląg ze Stomilem Olsztyn." Autor tych wypocin wykazał się GENIUSZEM DEDUKCJI!!kibice z Olsztyna muszą mieć gigantyczny poziom samokrytyki!Wg.mnie to musieli taki tekst kibice z Elbląga pozostawić.Autorowi proponuję używać mózgu.Jak się okazuje to nawet pisząc takie wypociny mózgownica jest potrzebna.POZDRAWIAM!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2507808208466