Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (42)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ ATYNA R
  Czwartek, 25.08

  On nauczyciel , niektórego trzeba do uczyć .Potem kasa .

 2. 2
  --4
  ~ Koniec
  Czwartek, 25.08

  Upały co ty wypisujesz za bzdury komputer ksero a mało uczniowie płacą komitetu a wy się bawicie i pijecie po restauracjach np dzień nauczyciela wiem bardzo dobrze bo pracuje w tej branży bydło weście się za uczciwą pracę a nie podwyżki

 3. 3
  0
  ~ benia
  Czwartek, 25.08

  Moim zdaniem nauczyciel powinien zarabiac srednia krajowa,jak w innych panstwach. Podam przyklad w podstawowce w UK. Dzieci ida do szkoly np. na 8.30, a koncza ok.15.00. Caly czas nauczyciel jest z nimi. Poza tym musi sprawdzic prce domowe, przygotowac materialy, opisac na stronie klasy ucznia i miec czas na spotkania z rodzicami ,jesli zaistnieja jakies przeslanki. Maja wakacje, ale musza w tym czasie przygotowac sie do roku szkolego, a nie w trakcie roku. Tam,nie pracuja z dziecmi tzw. przy tablicy 18 godzin, ale 2 razy wiecej. Nie slyszalam, zeby sie pluli. Przekladajac na nasze warunki placowe, nauczyciele w Polsce nie zarabiaja zle.

 4. 4
  +1
  ~ Do Benia
  Czwartek, 25.08

  To zainstaluj się w szkole od września.Powodzenia!!!

 5. 5
  +3
  ~ 0000
  Piątek, 26.08

  Jak tak popluwacie nauczycieli,to uczcie te swoje bachory w domu!

 6. 6
  +2
  ~ dnigga
  Piątek, 26.08

  Wiecie co.. niedobrze się robi od tych tekstów uczcie se sami dzieci w domu itp. Jestem matką nastolatka i O ZGROZO! ucze się z moim dzieckiem w domu od początku jego edukacji. Zadania, prace domowe, nieskończone tematy to wszystko jest zostawione dziecku ( i rodzicom) do ogarnięcia. A tego nie jest mało. 7 godzin lekcji w szkole a później ok 4-6 h na uzupełnienie wiedzy, prace domowe czy nauke na sprawdziany. podczas zdalnych bylo jeszcze gorzej. Oczywiście szanuję nauczycieli, ale nauczycieli a nie takich którzy tylko siebie tak nazywają. i uważam że powinni zarabiac więcej bo wykonują kawał roboty ale płace powinny byc uzaleznione od zaangażowania i tego czy faktycznie przekazuje wiedze i czegos tego dzieciaka uczy czy tylko odczytuje tematy. Zróbcie z tym porządek w końcu i będzie OK.

 7. 7
  --1
  ~ dnigga
  Piątek, 26.08

  i jeszcze jedno.. skoro tak wszyscy mają uczyć swoje dzieci, leczyć swoje dzieci itp to uważam że matki (ojcowie) już dawno powinny dostawać dodatkowe wynagrodzenie bo poza wykonywaniem pracy w swoim zakładzie pracy są na niekończącym się etacie domowym m.in kucharkami, pielęgniarkami, nauczycielkami, animatorkami zabaw, sprzątaczkami, organizatorkami i księgowymi. Więc proszę, trochę więcej szacunku zarówno do siebie ale i do drugiego człowieka, kimkolwiek jest.

 8. 8
  0
  ~ lol
  Piątek, 26.08

  Do tej osoby,która uczy się z tym dzieciakiem.To jakiś tuman musi być.Ma super gen po pratoplastach, skoro tyle lat nie potrafi się uczyć sam.

 9. 9
  --1
  ~ dnigga
  Piątek, 26.08

  I po te złośliwości?? Moje dziecko nie jest tumanem, ale jeśli potrzebuje pomocy to jestem od tego aby mu pomóc. Naturalnie z biegiem czasu coraz potrzebuje jej mniej ale nie olewam swojego dziecka i nie zostawiam na pastwę losu. I zawsze jeśli będzie potrzebował mojej pomocy będzie mógł na mnie liczyć. Współczuję tobie że tak nie masz i takie możliwości dać nie chcesz innym.

 10. 10
  +2
  ~ lol
  Sobota, 27.08

  Nie chciałbym mieć kogoś takiego do pomocy,który używa takiego słownictwa:,,olać".A tak na marginesie w j.polskim stosuje się interpunkcję.Doucz się!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93501114845276