Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (42)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Do zyber
  Czwartek, 25.08

  Kim jesteś, bardzo jestem ciekawa? Ile razy sprawdzają jest twoja wiedza i na tej podstawie jak często masz podwyżkę? Ile młodych osób masz pod opieką każdego dnia? Ile pracy przynosi codziennie do domu, ile masz nadgodzin za które nikt nie płaci? jakie masz wykształcenie w ogóle, bo wydaje mi się, że z tych poniżej liceum...Nie strajkują ci, co nie mają szacunku do siebie! Za marne grosze wykonywać tak ciężką pracę i wciąż słyszeć od "mądrych" bo oni mają wakacje.... Tak... Współczuję serdecznie nauczycielom twoich dzieci, jeśli je masz, oby nie.

 2. 2
  +11
  ~ Związki a Związki
  Czwartek, 25.08

  Najwazniejsze aby związki zawodowe dbaly o ludzi, a nie o wlasny interes i o własne posadki!

 3. 3
  +5
  ~ jełop
  Czwartek, 25.08

  Do nieroby.Jełop do sześcianu.

 4. 4
  +1
  ~ Do Miroslaw
  Czwartek, 25.08

  Komuna wlasnie trwa! Dzięki Pis , bo większośc z nich to czysta, stara komuna!

 5. 5
  +4
  ~ k
  Czwartek, 25.08

  jestem za podwyzkami ale też wyższym pensum dajmy nauczycielom po 8000 zł ale siedź 40 godzin w tygodniu w szkole. Zrób lekcje, przygotuj sie do lekcji, bdz dostepny dla rodzica, dla ucznia, sprawuj opiekę gdy rodzice muszą być w pracy. I wolne 26 dni tyle co normalny pracownik- rodzic. Jestem a podwyżkami ale wykonuj prace w szkole.

 6. 6
  +4
  ~ mam nauczycieli w rodzinie
  Czwartek, 25.08

  Do -k chyba cie poniosło. Sprawuj opiekę kiedy rodzice są w pracy??????. Najlepiej wypchnąć swoje średniorozgarniete latorośle, które często podpisać się po polsku nie potrafią, nierobiąc kilku błędów we wlasnym imieniu i nazwisku, skorzystać kulturalnie z toalety nie potrafią, jeść sztućcami nie potrafią, na 24 godziny do szkoły, pzredszkola, żłobka- niech się inni męczą, nauczą kultury itp. Ja marzę o dostępnych urzędach dla ludzi, a nie sfochowanych paniusiach pijących kawkę , dostępnych lekarzach dla ludzi, pielęgniarkach niewydzierająych się na ludzi używających dzwonka w nocy itd.

 7. 7
  +3
  ~ hehe
  Czwartek, 25.08

  "K" widać znasz realia szkoły. Często nie ma miejsca do prowadzenia lekcji i np wf jest na korytarzu, lekcje w jakiejś piwnicy czy na strychu. A ty chcesz żeby pracować w szkole po lekcjach. Ok. Chętnie przestanę męczyć swój prywatny komputer, drukarkę i inne sprzęty domowe jeśli tylko szkoła mi je zapewni jak np urzędnikom.

 8. 8
  +10
  ~ upały
  Czwartek, 25.08

  Szkoda czasu na bezproduktywną paplaninę ciągle o tej samej grupie zawodowej, która zamiast argumentów używa demagogii "sam ucz swoje dzieci", "za mało płacą" itp. Widać środowisko mocno narcystyczne a w wielu przypadkach umowa o pracę w szkole nobilitowała prostaka. Kierowca autobusu, motorniczy , lekarz, policjant..., też opiekują się wszystkimi dziećmi i nie jęczą. Miejcie honor i zamilczcie albo złóżcie wypowiedzenia. Przestańcie epatować społeczeństwo swoją "ważnością". Pomyślcie kim byście byli i co byście robili gdyby nie szkoła. Babina pisze że szanuje się bo strajkuje - chyba coś w główce nie tak. Robicie taki zwierzyniec a w klasie oczekujecie za to szacunku? Pamiętam, że nauczyciel to był "ktoś", a po 1989 znany jest tylko z notorycznych "strajków" o koryto. Strajkuj o szkołę.

 9. 9
  --1
  ~ agat
  Czwartek, 25.08

  Do Mirosław: ,,15 lat i nie dostałeś podwyżki" słaby blef,żenada...c d. komentarza zbędny.

 10. 10
  +3
  ~ ATYNA R
  Czwartek, 25.08

  A WASZ SZEF ILE ZARABIA ,NIECH SIĘ PODZIELI . Obudzili się przed robotą .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0334050655365