Czwartek, 29.09.2022, Imieniny: Michalina, Michal, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Kruystyna
  Środa, 29.06

  I jak taką można słuchać? Spada dzietność a z drugiej strony walczą o skrobanki. Taki jest ich program

 2. 2
  +1
  ~ Mietek
  Środa, 29.06

  nigdy na kobiete to tylko szczekanie i nic dobrego

 3. 3
  +5
  ~ Józefina
  Środa, 29.06

  Do Kryspin. Jeżeli ty i tobie podobni uważacie się za większość to współczuję temu krajowi. Wspomnij czasy waszego rudzielca, kiedy to młodzież uciekała z Polski za chlebem. Nie dlatego że byli z tyłu nim a z przodu nią. Nie mieli za co żyć. Nikt ci nie broni należeć do grona koziojebców, ale nie rób tego w miejscu publicznym bo nawet w twoje grupie większościowej nie wszystkim to się podoba. Wolą tak po ludzku, odpowiedzialnie aby nie żądać skrobania za darmochę.

 4. 4
  +5
  ~ Bredniew z ratusza
  Środa, 29.06

  Kolejna z "opozycji" bez jakiegokolwiek programu. Ciągle tuskowanie - "a bo oni...". Daj program, przeanalizuję i dam głos na lepszych. Missan, w przeciwieństwie do Wcisły, przedstawił program po dla miasta - atramentem sympatycznym pisany lub kijem na emocjach, że "ja mam". A w rzeczywistości nie ma nic - ani prostaty , ani jaj. O programie nie myśli, bo to kosmos. Podobnie ten Dąb -Grodzki. Chcecie władzy, to zacznijcie od programów a nie piaskownicy. Gdy podacie program , to i pis będzie musiał coś wymyśleć a nie że jedzie na tym samym 7 lat.

 5. 5
  +1
  ~ qwertyuiop
  Środa, 29.06

  Nie ma kogo obdarzyć swym poparciem. Ani obecnych, ani opozycji. I ci i ci w pełni na to zasłużyli swym postępowaniem.

 6. 6
  +2
  ~ EL-4
  Środa, 29.06

  Stwierdzenie przez panią B. Nowacką, że w Gdańsku jest prezydentka, która świetnie zarządza miastem ni jak się ma do oceny Mieszkańców Gd. którzy bardzo krytycznie oceniają Jej pracę. Nazywają Dulczessą, prezydentką w spadku po P. Adamowiczu, matką chrzestną deweloperów, durnych tras linii tramwajowych, pustostanów do pożarów, zapewniającą swoim gamoniowatym zastępcom stanowiska w radach nadzorczych w spółkach miasta (oczywiście za kasę) i jeszcze brud w mieście itd. itp... Przykład dramatycznie chybiony.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.91510415077209