Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
Im mniej rząd zajmuje się gospodarką, tym lepiej ona funkcjonuje. Niestety, w Polsce mamy pisowski socjalizm. A przy okazji: w tych ustawach nie chodzi o żadne prawa pracownicze, a o coś zupełnie innego i wszyscy wiemy o to.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Im mniej rząd zajmuje się gospodarką, tym lepiej ona funkcjonuje. Niestety, w Polsce mamy pisowski socjalizm. A przy okazji: w tych ustawach nie chodzi o żadne prawa pracownicze, a o coś zupełnie innego i wszyscy wiemy o to.