Sobota, 20.04.2024, Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czeslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (33)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Upadły Harlej
  Niedziela, 05.12

  Nie na czegoś takiego jak "konfederacja" w Elblągu. Przyjechała grupka działaczy z Olsztyna chętnych na koryto z elbląskiego okręgu wyborczego, ale na szczęście ludzie nie są tu tak głupi żeby na to coś głosować. Grupka cwaniaków z zarządu tej partii i ich kolesi kosi konkretny hajs z subwencji i tylko po to ta partia istnieje, a pis nie chce jej zdelegalizować bo będzie stamtąd podbierał posłów.

 2. 2
  +7
  ~ Michelle
  Niedziela, 05.12

  a jaki to pub? a tak w ogóle rzeczywiście "tłumy", grupka facetów w średnim wieku, którzy już pewnie nie planują dzieci, ale innym czemu nie. Nie wiem czemu mężczyźni dyskutują na takie tematy, ani się na tym nie znają, bo przecież w ciążę nie zajdą, nie będą nosić 9 miesięcy dziecka i nigdy nie zrozumieją co to ciąża, a zwłaszcza obarczona wadami genetycznymi. Oro Iuris proponuje hospicjum dla dziewczyny z Białegostoku bo stan psychiczny nie jest powodem do przerwania ciąży. No ja sobie tego nie wyobrażam donosić, urodzić nawet w obecności męża, i po urodzeniu nawet nie będziesz się cieszyć tylko płakać, I co ma rodzina pzyjść zobaczyć dziecko bez mózgu i co powiedzieć gratuluję, że urodziłaś? To jest znęcanie się nad kobietą, a nie jej wspieranie, nie ma wsparcia w takiej sytuacji.

 3. 3
  +4
  ~ naszi mołojcy!
  Niedziela, 05.12

  Nu, towariszczi konfiedieraty! Pozdrawliaju was i błogodariu za to szto wy diełajecie wsio szto ja razresził wam.W Wostocznoj Prusi nada mieszać iz za to szto tam mnoga Ukraincew. By im mieszajtie a ja wam miedal s kartoszki dam. Zdoroba riebiata!

 4. 4
  +1
  ~ przerażony
  Niedziela, 05.12

  już to że te głąby oszołomy i złodzieje z PO i PIS doszły do władzy jest jakimś koszmarem i klątwą, a tu już na zapleczu czekają jeszcze straszniejsze poje by. Bóg chyba ten kraj przeklął i spuścił na niego odrażające plagi począwszy od jp2 i jego pomnikomanii i kultu jednostki i odebrania rozumu większości pospolitych zjadaczy chleba.

 5. 5
  +2
  ~ wypadek
  Poniedziałek, 06.12

  ~przerażony - Przerażonych jest więcej. Masz rację, bóg się spuścił na ten kraj i poszedł na bezterminowy urlop aby nie oglądać efektów. Gdyby wiedział co i w co zrobił, to by pierwszy był za aborcją. Ale się spuścił. Nawet z lasu podlaskiego zwiał gdy zobaczył nie kto , ale jak pobożnie go pilnuje. Efekt trzeźwego spuszczenia.

 6. 6
  +2
  ~ karol
  Poniedziałek, 06.12

  niech mi odpowiedzą ci wszyscy co tak martwią sie on rodzine i przeciwnicy in nwitro aborcji itp i ci żyją w wolnej Polsce że największy przyrost urodzeńbyło w latach 50 60 do 80 a teraz taki duży spadek urodzeń

 7. 7
  +4
  ~ Ja Ignacy
  Poniedziałek, 06.12

  Konfederacja , Ordo Iuris , MW , Godek , RM Rydzyka itp. to nazistowskie sekty , dla których Hitler to największy Guru .. Tfu !

 8. 8
  --3
  ~ wolność
  Poniedziałek, 06.12

  Ej skoro jest tyle negatywnych komentarzy, to znaczy, że na następnej debacie będzie już nie kilka a kilkadziesiąt osób ;) Chyba że jak zawsze brakuje jaj dla lewicy, aby stanąć w sporze na argumenty.

 9. 9
  +3
  ~ weź Brauna
  Poniedziałek, 06.12

  ~wolność - kundlu, spierać się i toczyć debatę można z równymi. Na razie szykuj grzbiet bym mógł po nim wsiąść na kobyłę. Gadajcie sami do siebie ekscytując się tym bełkotem i nie oczekujcie, że przyzwoity człowiek przyjdzie was słuchać, a już na pewno nie przyjdzie nikt normalny dyskutować z nawiedzonymi. Uzupełnij frekwencję członkami (sic!) z Pomorskiego i Podlasia. Czym wy się odżywiacie, że tak wali na łeb.

 10. 10
  --1
  ~ Korona, o 34 Elbląg
  Poniedziałek, 06.12

  Witam zacne towarzystwo, doceniam pełną kulturę wymiany myśli, szacunek dla odmiennych poglądów, dyskutantów z czarnym pasem, wyobraźnię dokąd zmierza Polska ze współczynnikiem dzietności na poziomie 1,4 i piękne sierpowe ad personam. Śpieszę wyjaśnić, że postrzeganie antykoncepcji i in vitro jako problemu społecznego nie oznacza karania ani wtrącania się ludziom w ich prywatne życie. Jest wiele innych zjawisk społecznie szkodliwych, takich jak rozwiązłość, rozwody czy pijaństwo i wszystkie one podlegają ocenie, również moralnej. Co innego aborcja - ale nawet jej zwolennicy muszą przyznać, że zabijanie dziecka, niezależnie od jego stopnia rozwoju fizycznego czy psychicznego jest barbarzyństwem. Można wprawdzie zamknąć oczy i twierdzić, że "nie widzę tu dziecka", ale czyn pozostaje.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2888081073761