Sobota, 20.04.2024, Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czeslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (33)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ kiki
  Niedziela, 05.12

  Zaścianek, średniowiecze ... bez komentarza ...

 2. 2
  +11
  ~ nowa bredziscena
  Niedziela, 05.12

  Kurczę pieczone w pysk! To cały "zarząd regionu" i goście z Warszawy słuchali samych siebie. Wzorce kk nadal modne. Potrzebny jest wróg. Co robicie by rodzina funkcjonowała wg waszych (jakich?) wzorców? Pewnie będziecie przydzielać bawarskie portasy, krawaty partyjne i opaski na ramię. Już Mickiewicz pisał o zgrai wędrującej przez knieję - wiedzieli co "trzeba by" by nie zamarznąć, ale żaden d.u.p.y nie ruszył i "obudzili się martwi". Podobnie z każdym członkiem (rzeczywistym, dosłownym) mówiącym o sprawach warszawsko - pekińskich dla dobra miasta, a "trzeba by" naprawić chodnik, pozyskać inwestora. Bredzicie bez recept, a o popularności waszych poglądów świadczy frekwencja i odkryte ryjki (patriotyzm konfederacji). wychowanie jest w rodzinie i niczego nie nakażecie. nakaz rodzi opór.

 3. 3
  +5
  ~ uwolnić cipkę!
  Niedziela, 05.12

  Zgodnie z waszą "ideologią" (putinowska wolność) nie powinniście się wtrącać do życia jednostki, rodziny. Rozumiecie wolność jako brunatną koszulę i pejcz dla was i kajdany dla chcących żyć po swojemu. Wy ryjka nie zasłaniacie, ale do cipki chcecie zaglądać i bąkojuden organizować. Używacie retro języka chcąc być tajemniczymi , a w rzeczywistości jesteście hipokrytami niczym nie różniącymi się od innych członków. Chcecie gadać, to jazda do piwiarni w Monachium. Narodowy socjalizm, kołyski dla rasy panów, rasowe burdele i nordycki typ (Adolf sic!) też już był. Jest XXI wiek a wy ciągle w XIX tkwicie i intelektyalnie rozkłada was 10 latek - macie program dla niego?

 4. 4
  +6
  ~ Elka
  Niedziela, 05.12

  Kto to oglądał i tego słuchał? Szok . Promowanie rodziny czy delegacja wyjazdowa spędzona miłe wieczorem?

 5. 5
  +7
  ~ Wróg idiotow
  Niedziela, 05.12

  Kto tych porabancow wpuscil do tego tego miasta i dla czego INFO ich promuje. Według ich bredni to urojona pandemia urojone trupy i urojone osoby w szpitalach to statyści, mityczna pandemia mityczny wirus - za te brednie powinni być aresztowani zaraz po tym pseudo wykładzie. Ci siewcy bredni i oszołomstwa sprawiają ze 40% polakow nie chce się szczepić chorują i umierają. Mam nadzieję ze ich dotknie Covid 19 to się przekonają co to za urojona choroba. Nigdy z tego dziadostwa wirusowego nie wydziemy przez takich siewców bredni jak ci z tego pseudo spotkania Konfederacji.

 6. 6
  +8
  ~ elbląski świat zawistników
  Niedziela, 05.12

  Jeden krytykuje drugiego , opluwają się, a jak trzeba by mieć kasę i władzę zawrą pakt z samym diabłem, bo to jest elbląski świat zawistników, hipokryzji i mściwoi !

 7. 7
  --9
  ~ Ankaskana
  Niedziela, 05.12

  No tak lepiej było za komuny- biednie, na półkach ocet ale chociaż ludzie się mnożyli. Nie to co teraz chcą się rozwijać coś osiągnąć a nie tylko poddać się biologi i produkować dziecko po dziecku. Co za zgniły świat.... Zgniłe mózgi zacjdniomyśleniowców, chorych na świrusa

 8. 8
  +6
  ~ JM
  Niedziela, 05.12

  Tłumy ludzi

 9. 9
  --2
  ~ Jaś Fasola
  Niedziela, 05.12

  Czy ktoś robi badania, gdy kobieta urodzi upośledzone dziecko, czy deformacja płodu nie była skutkiem antykoncepcji ? Czy jest związek przyczynowy z upośledzonymi płodami gdy kobieta wcześniej korzystała z antykoncepcji? Kilkanaście lat temu w Niemczech stosowali pigułki, które miały poprawić samopoczucie kobiet w czasie ciąży. Spowodowały one jednak narodziny zdeformowanych dzieci z dłoniami wyrastającymi bezpośrednio z tułowia. Sam widziałem takie dziecko.

 10. 10
  +6
  ~ paszli
  Niedziela, 05.12

  Gnać oszołomów. Sposób na życie dla pasożytów społecznych.Sam pewnie prowadzi swoja na aborcję. Zakłamiani.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2822318077087