Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (31)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ Ryszard Klim
  Niedziela, 28.11

  Panie Kryspinie, uprzejmie polecam szampon Schauma i codzienne mycie. No i rodzinne geny. Pozdrawiam.

 2. 2
  +11
  ~ Do Kryspin
  Niedziela, 28.11

  Nie zazdraszczaj tak publicznie , w koncu nie kazdy ma przywilej starzenia się w zdrowiu i dobrym wyglądzie, popatrz na siebie i wokół na mlodszych maleńki zazdrośniczku-:)

 3. 3
  +9
  ~ znowu gdaczą
  Niedziela, 28.11

  A niejaki Wróblewski co roku zmienia datę "Raportu o stanie miasta" i jest ok. Miasto kwitnie i autor też. Wielu mamy dzisiaj pisarzy . Co z tego, że ta pani biega po Elblągu jak kiedyś Wcisła, Portas, Ela, Sycz? Jaki jest efekt pozytywny tego cwału dla regionu i miasta? czy swiadomość że mam pusty portfel napełni go? Co pani przeforsowała w sejmie ? Coraz mniej liczne ekipy włóczą się po mieście twierdząc że są z armii zbawienia lub osłami trzech króli. Skuteczność polityka a nie siedzenie na członku. Rysiu, może ty powiesz jakie wasze wnioski przyjął Wróblewski do realizacji w mieście? Wszak komuniści mają wpływowego v-ce, który jawnie i publicznie mówi gdzie ma samorząd. Skoro w mieście odnosicie sukcesy, to i w rządzie wam się uda przeforsować wspaniałe projekty. Do roboty plotkarze!!

 4. 4
  --5
  ~ kur nik
  Niedziela, 28.11

  Pani Falej, póki co jeszcze jest papier toaletowy i nie potrzeba pani kartek, bo i do tego się nie nadają. Spisujcie grzechy pisistów i koalicjantów z kukizem aby móc łatwo naprawić wszystko gdy przejmiecie władzę i posadzić pisiorów na nocnikach a ZK. raport o stanie..., to opis aktualny, przyczyny sukcesów i porażek, wnioski, metody zmian ku lepszemu. Macie to? Jak macie to wygrajcie wybory(sic!). Nowak wam powie jak zdobyć super pulę od kilku zobowiązanych klakierów. Zapytam czy współpracuje pani efektywnie z jakąś gminą na W-M? Jeżeli tak to z którą i jakie są skutki? Też tylko gdakanie?

 5. 5
  +5
  ~ kapela
  Niedziela, 28.11

  Widać że Wróblewski i kobiety bardzo lubią mówić do mikrofonu, a czym mniej mają do powiedzenia , to stawiają większą kolumnę i czaszę (pałę). Do kogo mówicie" Psa z kulawą nie widać w pobliżu a wy z kobietą przy mikrofonie w miejscu publicznym. Gdybyście mieli co ludziom do powiedzenia, ale tylko to że "oni są be", to wiemy od mikrofoniarza Wróblewskiego, Nowaka, Antka. Niezły zespół żałobników tworzycie. Ale mikrofon piękny i długo stoi.

 6. 6
  --1
  ~ Change Trans
  Niedziela, 28.11

  Udawaczka do n-tej potęgi.

 7. 7
  +5
  ~ Roman
  Niedziela, 28.11

  Jak zwykle przy podobnej okazji pojawiło się paru hejterów (z ang. nienawistników), często zmieniających swe nicki, nie mających kompletnie nic do powiedzenia. Cieszy ich, że dokopali, dosolili, dopieprzyli, może niektórzy mają nawet mokro w majtkach z rozkoszy. Cie Florek... . Tak nie podniesie nawet papierka, by wrzucić do kosza, by nieco porządniej było tam gdzie przechodzi, tylko dorzuci jeszcze jeden. Nie obrażaj, jeden z drugim, a zaproponuj coś godziwego dla wszystkich, nie kierując się partyjnymi sympatiami.

 8. 8
  +6
  ~ Deryl Shampun
  Niedziela, 28.11

  Kryspin najszybciej siwieją ci co ich wlasna żółć i wlasny jad zalewa

 9. 9
  0
  ~ MW
  Niedziela, 28.11

  Skuteczność czerwonych wieprzów poznaliśmy 2 dekady temu przy okazji błędu w zadaniu maturalnym. Rozwiązanie: dać wszystkim maturę za friko. Później tacy poszli na studia robić z siebie pośmiewisko. Większe przekupstwo wyborców od 500+

 10. 10
  +1
  ~ chyba Rysiek
  Poniedziałek, 29.11

  ~Roman - nie pij tyle, nawet jak żeś Indianin Stalina jest. Nie pij, bo poczwórnie zobaczysz "raport o stanie Antyli". Tu jest miasto, samorząd, problemy, a nie papierek. Nie pij tyle!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98580503463745