Poniedziałek, 3.10.2022, Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (33)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ moja ocena
  Poniedziałek, 22.11

  Wychodzi na to ,że pani MONIKA FALEJ to dobry wybór. A reszta tylko kasa

 2. 2
  +8
  ~ nord
  Poniedziałek, 22.11

  Prawdziwy męzczyzna nie powinien duzo mówić , ale niesmiałośc posła Krasulskiego do wystąpień publicznych mozna było wcześniej leczyć . Teraz , gdy jest już od 6 lat w wieku emerytalnym ,chyba za póżno . Po za tym efektywność posła mozna oceniac nie tylko ilością wystąpień ,czy interpelacji .Szkoda ,że poseł ten jest niedostepny dla interesantów zarówno w biurze , jak i mailowo i telefonicznie . Ale co zrobić . Najwyżej mozna prosic , by za 2 lata już nie kandydował w wyborach .

 3. 3
  --1
  ~ TakoRzeczeJa
  Poniedziałek, 22.11

  Krasulski pewnie już nie będzie kandydował. Natomiast parcie na szkło nie jest tożsame z robieniem czegoś pożytecznego. I nie bronię L.K., Monika K. nie robi niczego pożytecznego, a jej aktywność często dotyczy działań pełnych hipokryzji i właśnie parcia na szkło. Podobnie jak ta wulgarna Marta L.

 4. 4
  +9
  ~ szokozja
  Wtorek, 23.11

  to jest skandal taki Krasulski palcem nie kiwnie nic nie robi a siedzi tam już tyle lat, tak samo Gelert kase tylko bierze, w szpitalu nic nie robi a co miesiąc ponad 27.000 zł pensji pobiera, pytam kto takich nierobów wybiera i gdzie oni mają jakąś godność żeby nic nie robić za takie pieniądze

 5. 5
  +8
  ~ zakrety
  Wtorek, 23.11

  Dobrze ze rodzinka tego pana ma sie dobrze i czerpie na "dobrej zmianie" pełnymi łapami.Kilka mieszkań za gotówke to sa wyniki tej dobrej zmiany. Co? Zazdrościcie? Wybraliście to macie.

 6. 6
  +8
  ~ Ziomal
  Wtorek, 23.11

  Krasiński??? To przecieź jest tapeta dla J.Kaczyńskiego siedzi za nim i tylko podnosi rękę Za. Ten facet nic dla Elbląga dotąd niczego nie zrobił dobrego. On no się posunąć bez przyzwolenia Kaczyńskiego. Czas go wymienić nakogoś z jajami na tzevz Elbląga.!!!!

 7. 7
  +5
  ~ Upadły Harlej
  Wtorek, 23.11

  a strzepywanie łupieżu i sierści kota z marynarki przez posła Leonarda to już nie jest praca? Dlaczego tego nie sklasyfikowaliście?

 8. 8
  0
  ~ Co takiego
  Wtorek, 23.11

  Chyba w organizowaniu bure i protestów dzieci z patronami. Jak jej nie wstyd. Niech cyrk robi w olsztynie od Elbląga wara.

 9. 9
  +3
  ~ Hańba
  Wtorek, 23.11

  Wszyscy jesteście nic nie warci. Albo ladujecie olsztynie i kasę mimo że z Elbląga albo prywata.

 10. 10
  +3
  ~ sceptyk
  Wtorek, 23.11

  Poseł - władca łupieżu nie jest bierny, on chroni marynarkę wodza.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.78175783157349