Niedziela, 23.01.2022, Imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ elbong
  Piątek, 19.11

  Ale miernoty tu komentują. Nic nie kumają o co chodzi, albo udają.

 2. 2
  --2
  ~ ZAKANALAK
  Piątek, 19.11

  To co Pisiorki nie dali a wy głosujecie na PIS, Żenada.

 3. 3
  --13
  ~ Andrzej
  Piątek, 19.11

  Zdjęcie wykonano w latach 80 dwudziestego wieku, wprowadza w błąd ludzi. Przez ostatnie 20 lat kąpielisko świeciło pustkami. Jedynymi bywalcami byli siatkarze piłki plażowej, gdzie WITOSZEWO prowadziło zawody przez całe lato. Do zawodów włączał się elbląski ATAK z siatkówka na siedząco. Pytanie- czy MOSIR miał zabezpieczać logistycznie kąpielisko, bez kąpiących się-lekarz, ratownicy i pracownicy do zabezpieczenia obiektu? Dlatego też proszę nie róbcie nagonki na Prezydenta i jego służby, bo jest to nie smaczne. Pozdrawiam szukających sensacji.

 4. 4
  +7
  ~ zaskakuje jak F-126p
  Piątek, 19.11

  On zacznie pracować jak przyjdzie Santa Claus i kopnie go w to co mu wisi. Może "pan szuchewycz" i partnerski Tarnopol wesprą rodaków nad Kumielą? Dlaczego nie ma partnerstwa z miastami niemieckimi w których żyją dzieci i wnuki byłych mieszkańców Elbląga? Oni wsparli by takie inicjatywy. Kolejna sprawa - miasto nigdy nie podjęło próby nie tylko rewitalizacji tego miejsca ale nawet nie zabezpieczyło tego co tam się rujnowało. Zbliżają się wybory i psl gra na emocjach. Taka czerepakowska melodia - my chcemy ale oni nam nie dają. Polski Ład zaczyna istnienie w 2022a Wróblewski już złożył wnioski (poprawne????) i już mu odpowiedzieli że "z uwagi na..., Nie!"? Po co ogłaszać że "on" myśli bo go okradli? Ogłoście wreszcie efekt "myślenia".

 5. 5
  +6
  ~ Grzegorz
  Piątek, 19.11

  "... miasto próbowało..." co za hasła :) Niech autor przypomni czytelnikom, co miasto zrobiło z próbami rewitalizacji kąpieliska podjętymi przez śp. prezydenta Wilka.

 6. 6
  +4
  ~ do ~ On
  Piątek, 19.11

  Dołożył Olsztynowi bo ich włodarz zabiega o pieniądze, pisze projekty, a tu co ma prosić żeby Elbląg łaskawie wziął?

 7. 7
  --2
  ~ Wyrzyk
  Piątek, 19.11

  Co niektórzy piszą cyrlcą nie można zrozumieć to komuniści pisowscy zadaje pytanie tak dla kolegi?

 8. 8
  +5
  ~ "on" szczęśliwy
  Piątek, 19.11

  Wniosek "trza umić" napisać. czerepak i Gustlik są z psl i chyba by koniczynkowcowi chudemu nie żałowali. Jednak "cza umić" napisać i znać adres. Najlepiej to składa się wniosek przed odkażeniem a odkażenie po dotknięciu kasy. Gminy wiejskie , mimo małego swojego budżetu, biorą dotacje na kilka - kilkanaście projektów. Wróblewski ciągle narzeka "rząd nie dał". Chłopie, przecież w piosence jest "...torba i kij". Wybierasz ciągle wersję "nie dali, nie robię nic poza tym co do Rubna". Czy jest "chętny" na ten teren skoro nagłaśnia się , że "on myśli". Cud po spotkaniu z biskupem przy kobyle Ziutka - "myśli". Na wiosnę będzie ogłoszony "przetarg" na działki zamiast basenu. Koniec.

 9. 9
  +5
  ~ Miś
  Piątek, 19.11

  Już widzę oczami wyobraźni....to będzie basen "na miarę naszych możliwości";)

 10. 10
  +1
  ~ Ooo! Taaak!!!
  Piątek, 19.11

  Miśku - to będzie basen z tradycją. Ludową - psl.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.70710897445679