Środa, 22.09.2021, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Uuła
  Środa, 21.07

  To tylko intelygent emblonskiego urzedy mogł wpasc na taki pomysl zeby wpuszczac na starowke wielkie i ciezkie autobusy jezeli jest parking na Zamkowej,czy Tamka lub za kanałem.

 2. 2
  +1
  ~ Robert Koliński
  Środa, 21.07

  Zdanie "po interwencji przedstawicieli branży turystyczno-hotelarskiej" mówi wszystko - nieudolny a daremny ratusz najpierw położył sprawę budowy garażowca przy Robotniczej/Bożego Ciała dla całej starówki i turystów (teren sprzedając wcześniej kolejnemu kapitaluchowi-deweloperowi pod mieszkaniówkę), a teraz zwyczajnie ukradł mieszkańcom kolejny teren publiczny i przekazał w jasyr chciwemu, wiecznie nienażartemu, roszczeniowemu prywaciarstwu. A gonić złodziejskich wyzyskiwaczy i ich ratuszowe, aspołeczne pacynki. #oligarchia, #wyzysk, #złodzieje, #nieudolność, #rak, #TaxTheRich! 🚩

 3. 3
  +5
  Staszek
  Środa, 21.07

  Wyznaczyć miesiące na nie parkowaniem samochodów osobowych z uwagi na kursowanie stateczków przez Pochylnie.

 4. 4
  +2
  ~ PACJENT
  Środa, 21.07

  C z osobami niepełnosprawnymi z kartą parkingową ? artykuł 8 prawo o ruchu drogowym

 5. 5
  +5
  ~ tommy
  Środa, 21.07

  Parking dla autokarów powinien znajdować się za kanałem, a nie zajmować cenne miejsca na Starówce. Z drugiej strony nadgorliwość Panów ze Straży Miejskiej jest zupełnie niezrozumiała, szczególnie wtedy, gdy parking świeci pustkami. Myślenie w Elblągu wciąż boli i to bardzo.

 6. 6
  +3
  ~ Fiki Miki
  Środa, 21.07

  Burdel i tyle

 7. 7
  +4
  ~ obserwator elblaga
  Środa, 21.07

  Ratusz elblaski ze wszystkim jests z przed dziesieciu lat niestety

 8. 8
  +4
  ~ obserwator elblaga
  Środa, 21.07

  ZAKAZ WJAZDU DLA SAMOCHODOW NA CALYM OBSZARZE STAREGO MIASTA TO POWINNO BYC MIEJSCE GDZIE MOZNA POSPACEROWAC PUSCIC SPOKOJNIE DZIECKO NIE BOJAC SIE ZE KTOS JE ROZJEDZIE ZJESC SPOKOJNIE BEZ RYKU SAMOCHODOW I SPALIN TAK JAK JEST NA CALYM SWIECIE MIEJSCE PRZYJAZNE DO ODPOCZYNKU A TYMCZASEM STARE MIASTO TO SKROT DLA TYSIECY AUT DZIENNIE KORYCH KIEROWCY NIE PRZESTRZEGAJA NAWET OBOWIAZUJACEJ DLA TEGO TERENU PREDKOSCI CZYLI 20/H TYLKO PEDZA 60 80 NAPRAWDE NIKT TEGO NIE WIDZI ? CHORE MIASTO

 9. 9
  +3
  ~ vrain
  Środa, 21.07

  Ciężkie pojazdy takie jak ciężarówki i autobusy powinny być wpuszczane na Stare Miasto wyłącznie w wyjątkowych okolicznościach. Miejsce ich parkingu jest po drugiej stronie Kanału. W tym co się dzieje chodzi wyłącznie o dojenie kierowców. Jeśli miasto ma (co powinno być naturalne w przypadku Elbląga), ambicje turystyczne, powinno dostosować się do takich celów, a nie rozjeżdżać starą kostkę autobusami. I nie wolno stosować w takiej dzielnicy ciszy nocnej. To zabija turystykę. Podobnie jak to, że wszystko jest przez większość dnia zamknięte. Pub powinien, zgodnie ze starą szkołą, być otwarty do ostatniego klienta. Nie powinno być tam żadnych Żabek. A mieszkańcy z taką mentalnością jedynie przeszkadzają w realizowaniu naturalnej dla starówek, funkcji dzielnicy imprezowo-turystycznej.

 10. 10
  --1
  ~ Mieszkaniec
  Środa, 21.07

  Sprawdza się. Pomysł udany. Parking dla autobusów musi być jeśli chcemy przyjmować turystów.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.