Sobota, 18.09.2021, Imieniny: Irena, Stanislaw, Józef
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ AntyDusk
  Poniedziałek, 19.07

  O jest ten siwy z PO który tak w Polsacie się odgrażał, że Platforma nakaże obowiązkowe szczepienia.

 2. 2
  +1
  ~ ZAKANALAK
  Poniedziałek, 19.07

  Ale tu Bolszewików Katolików PIS,OBŁUDA,

 3. 3
  --2
  ~ uuu
  Poniedziałek, 19.07

  A ryżej joli nie widać

 4. 4
  --2
  ~ Aso
  Poniedziałek, 19.07

  Widzę,że w komentarza sami zwolennicy 500+,13 i 14 emerytury,wyprawki 300+,bonu turystycznego i nie wiadomo czego jeszcze. Połowa z was nie rozumiem słowa Konstytucja i treści w niej zawartej,ale krytykować potraficie doskonale.Wszystko i wszystkich oczywiście oprócz PIS-u.No tak przecież PIS wam tyle dał.Tylko nie widzicie,że zanim dał to najpierw wyciągnął z waszego portfela.Pora pomału się budzić z tego snu wariata śnionego nieprzytomnie.

 5. 5
  --2
  ~ Mariusz Lewandowski
  Poniedziałek, 19.07

  Drogi ASO niestety 99% uczestników owej imprezy nie ma chęci zrozumieć Konstytucji podobnie jak jej autorzy. Wystarczyła mała prowokacja i wyszła cała obłuda organizatorów i uczestników tego spędu emerytów. Jedyny plus że młodzi artyści pokazali pazur a i Panie z Brodwya błysnęły kunsztem i prawdziwym urokiem. Gdyby nie te dente mowy i ***u ***u chlastu chlastu impreza byłaby o wiele ciekawsza. Kiedyś na koncertach Obywatelskiego Elbląga na tym placu bawiło się po 10 tysięcy osób - dziś pomimo gwiazdy Daukszewicza zainteresowanych było max 100 osób czyli nawet nie pełna obsada elbląskiej palesty. Nie widziałem żadnego dobrego adwokata ani radcy prawnego . W biegu było sześc razy więcej organizatorów niż uczestników. Wydaje mi się że moja publikacja w czerwcowym wydaniu Elbloga trafiła

 6. 6
  --3
  ~ Mariusz Lewandowski
  Poniedziałek, 19.07

  A ryża Jola /fajny greps zresztą/ pojechała do stolicy a jej miejsce nieudolnie stara się zająć posłanka z napisem " Wyprodukowano w Olsztynie" która ma w sobie tyle uroku i kompetencji co zeszłoroczny śnieg - efekt było widać bo nawet działaczek Strajku Kobiet z Elbląga poza Izą nie było. Ryża coś miała do powiedzenia czego o przedstawicielce z Bożej Niełaski Parlamentu powiedzieć się nie da . Lata pracy Angeliki idą na marne i sprawy kobiet ograniczają się do skwerków - za rok najważniejszym działaniem będzie przycinanie trawy na skwerku co pewnie spadnie na Ryszarda Klima. Okazuje się że brak jednej osoby to zupełna flauta bo cała ta banda politykierów nie ma za grosz autentyczności i zapału "Rudej Joli" Chyba lewica topi się jak masło na patelni

 7. 7
  +1
  ~ Oj, Antek
  Poniedziałek, 19.07

  Antoni, "właściwy człowiek na właściwym stanowisku", puścił informację o swoich dokonaniach w Światowidzie i zamknął możliwość komentowania z obawy przed przyduszeniem pochwałami ze strony wdzięcznego ludu. Antek jest z platfusów walczących o przestrzeganie konstytucji - słyszę śmiech muła i osła. Antek, a co z "akademią" którą obiecałeś młodzieży za miejskie miliony? Antek, ty się nie bój komentarzy - prawda sama się broni. No i Antek, powiedz coś o konflikcie interesów - rodzina na etatach UM? Gdy Tereska ś.p. Wilka pracowała w UM , to wygrałeś "wybory" przez krytykę takich praktyk. No i jako przewodniczący, co sądzisz o zatrudnianiu Yeti (czerepaków) w jednostkach podległych UM i "prezydentowi"? Zapewne nie widzisz nic złego, bo byłby kocioł i garnek. K o n s t y t u c j a !!!

 8. 8
  +1
  ~ fotelarze przyzwoicie
  Poniedziałek, 19.07

  W samorządzie w którym "radni" wykonują wymachy ramion pod dyktando "prezydenta", zanim skrytykujecie innych, sami zróbcie audyt z przestrzegania konstytucji, ustaw, przyzwoitości, bo wyglądacie jak to coś co się przykleiło do statku Konstytucja i woła , że już jest i może "pachnieć".

 9. 9
  +3
  ~ zadyma i po zadymie
  Wtorek, 20.07

  Mimo "pochwał" komentujących wiekopomne wydarzenie, "artykuł" błyskawicznie zjechał. Wstdzicie się uznania od mieszkańców?

 10. 10
  0
  ~ POLAK 44
  Wtorek, 20.07

  jesteście stadem idiotów

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.