Sobota, 18.09.2021, Imieniny: Irena, Stanislaw, Józef
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ kpt Żbik
  Niedziela, 18.07

  zlot "demokratycznych ubeków" i ich puli np. niby pracuś Missan

 2. 2
  +5
  ~ Urbji
  Niedziela, 18.07

  Haha," leśnymi dziadkami" nazywasz trzydziestolatków? Odwdzięczę się!

 3. 3
  --5
  ~ Kryspin
  Niedziela, 18.07

  Jak widać po komentarzach na zwolenników PiS słowo Konstytucja działa drażniąco. Nie wiem dlaczego. Tzn. wiem, ale nie wypada mi obrażać kogokolwiek i dzielić Polaków. Już niedługo na własnej skórze przekonają się, że warto przestrzegać jej zapisów i nawrócą się na szacunek dla niej.

 4. 4
  +8
  ~ krówka ryczy
  Niedziela, 18.07

  ~Urbij, Kryspin - nie liczy się wiek ale postawa. Jeżeli ktoś jak pijany płotu trzyma się górnolotnych sloganów, to zawsze dodaje "za naszych czasów..." , "kiedyś to...", "gdy my...". Brzmi znajomo? Za komuny były spotkania z kombatantem. Chyba tym z tego zbiegowiska bliżej już mentalnie do leśnych dziadków, tylko lasu dla nich szkoda. Co do konstytucji - jest to temat zastępczy podobny do aborcji, lgbt, żony biedronia, itp.. Zawsze łatwiej jest rozważać o życiu seksualnym Marsjan niż kupnie chleba w Polsce. Żadnych wiążących konkretów. Ile było manifestacji i "objazdów" przeciw pijakom za kierownicą . Wystarczy 5 minut na użycie np. prawa skandynawskiego, ale wtedy temat czyniący ważnym koryciarzy przestał by istnieć . Prawo wystarczy przestrzegać i skrupulatnie egzekwować.

 5. 5
  +1
  ~ De-Sty-La-Cja.
  Niedziela, 18.07

  Garstka fanatyków. Żenada.

 6. 6
  +1
  ~ Iwona z Zakrzewa .
  Niedziela, 18.07

  Missan szykuje się na wybory prezydenta miasta . Więc należy się pokazać .

 7. 7
  --1
  ~ Yayo szczysz
  Niedziela, 18.07

  Dziadostwo same komuchy z pilejczykową i tym kawą kodowcem na czele.

 8. 8
  +2
  ~ Wyciskacz
  Poniedziałek, 19.07

  I kogo widzimy??? WCISŁA!!! Jak wszędzie...

 9. 9
  +1
  ~ Michelle
  Poniedziałek, 19.07

  Na pewno byłoby więcej ludzi, ale są wakacje, sporo ludzi wyjechało, do tego w tym samym czasie odbywały się zawody Garmin, dużo elblążan brało w nim udział, a dopingowali im mieszkańcy Elbląga. Tour De Konstytucja - dobry pomysł. Rządzący niestety nie przestrzegają konstytucji. Pani E.Witek pokazała Polakom gdzie jest ich miejsce, dostajecie 500 plus to się cieszcie i macie być cicho i popierać PIS- puściły jej nerwy i powiedziała, właściwie wyrzygała co myśli o nas, a pieniędzy nie daje nam PIS ze swoich kieszeni. A Polska jest w Unii Europejskiej , jak p. Witek tego nie wie, to niech powtórzy geografię na poziomie szkoły podstawowej, ponieważ Polska nie leży ani w Azji, ani w Afryce ani w Ameryce.

 10. 10
  +4
  ~ Michelle
  Poniedziałek, 19.07

  cd...Rządzący jak rozhisteryzowane dziecko obraziło się na cały świat, może niech Polska wyjdzie z układu słonecznego, bo kosmici mogą nam zagrozić Tak nie lubią Europy, a sami chętnie ją odwiedzają, nawet mieszkają np. p. Julia Przyłębska i to w Berlinie, w Niemczech., a nam wciskają jacy to wszyscy sąsiedzi są niedobrzy. Szkoda pisać.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.