Poniedziałek, 21.06.2021, Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (34)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 07.05

  Drogi śmieszku jestem rodowitym elblążaninem i na dokładkę pierwsze 25 lat mojego życia to ta dzielnica . Tor saneczkowy, wyciąg, piaskowiec czy strumyk przy gęsiej to moja młodość a mimo to jestem za budową bo wiem że mżonki o likwidacji ruchu samochodowego są nierealne a jak samochody mają emitować spaliny na Bema to i tak czyścić je musi Bażantarnia bo na Bema aż takich parków nie ma. Miasto ma swoje prawa i swoje potrzeby - kto ich nie rozumie nie ma racji. Też bym wolał żeby tej "obwodnicy" nie było trzeba budować , ale niestety - trzeba. Debilizmem jest negowanie potrzeby oczywiście widocznej A co do Petycji to nie wiesz czy są to faktyczne głosy czy logowania na puste konta generowane z programów. Znaczenie mają listy złożone na karcie poparcia długopisem.

 2. 2
  +1
  ~ Realista
  Piątek, 07.05

  Do ~ Mariusz Lewandowski Co zobaczymy w niedzielę w Bażantarni. PS. Jestem za ulic a łączącą Łęczycką/Bema z Królewiecką ale nie w tej lokalizacji (np. przez POD i przy Młynie, da się?)

 3. 3
  +1
  ~ Stanowcze NIE!!!
  Piątek, 07.05

  Proszę wycofać się z tej inwestycji lub przeprowadzić ją z dala od terenów zielonych. Stoimy u progu katastrofy klimatycznej, środowisko jest coraz bardziej zanieczyszczone, a naturalnych lasów jest już niestety coraz mniej. Proszę wziąć odpowiedzialność za tereny zielone w naszym mieście i nie niszczyć ich, aby przez następne pokolenia służyły mieszkańcom.

 4. 4
  +1
  ~ mój rower
  Sobota, 08.05

  Sami niszczymy Ziemię, sami sobie robimy koniec świata. Wycinamy drzewa, aby zrobić miejsce dla blachosmrodów. Czy auta są zbyt tanie ? A może paliwo, ubezpieczenia, podatki związane z motoryzacją? Znam ludzi, którzy mają dwa lub trzy auta na rodzinę i jeżdża bez sensu po papierowe ręczniki do biedronki. A dupy i brzuchy same rosną. Dla takich Bażantarnia może nie istnieć - chyba ,że na majowy weekend, w celu pogryllownia i poalkoholizowania . A korki częściowo rozładują Bema , gdyż przeniosą się na róg Marymoncka - Kościuszki.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.