Poniedziałek, 21.06.2021, Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (34)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Za budowa
  Środa, 05.05

  Mam prawo rzadac od rządzących by moje MIASTO się rozwijało i rozbudowywalo. Wuekszosc mieszkancow chce tego . Grupka oszołomów ktorym nic nie pasuje blokuja a to budowe obwodnicy wschód . Tak jak inni blokowali przekop. Gdyby to działo sie w innym mieście to by zamilkli ci protestujący. Tam budują i mają w d, takich. Budować raz, jeszcze budować.

 2. 2
  --4
  ~ Śmieszne
  Środa, 05.05

  Co za dur,,,nie porizwies,ale różne napisy O bazantarni. Na ścianach na chodnikach. Ośmieszacie się głupcy. Was styl życia to furmanki i gumowe buty. Tego chcecie . U M ratusz prosimy budować jak najszybciej MIASTO Elbląg i ruch komunikacyjny musi być rozbudowany. Dusimy się os spalin w kolejkach .przyklad most U E.

 3. 3
  --2
  ~ Mariusz Lewandowski
  Środa, 05.05

  Pośród tej dziesiątki która popiera budowę jest i mój podpis. Jeśli będzie trzeba wyjdę na ulicę i będę zbierał podpisy za tym przebiegiem drogi ponieważ niszczenie krajobrazu z Gęsiej na Elbląg czy z Chrobrego na Elbląg jest barbarzyństwem a ta droga gdzieś biec musi bo ulica Bema ruchu nie przeniesie . Czy się to komuś podoba czy nie z ciężkim sercem wybieram ten wariant bo ludzie z baraków na Łęczyckiej od 10 lat toną w błocie polnej drogi. Jak się Panu Opaczewskiemu nie śpieszy to zapraszam na Łęczycką po deszczu i niech pokarze jak pokonuje szuwarowo błotny tor przeszkód i sam zobaczy co mają i emerytki i matki z dzieciakami które wylądowały na pokojach socjalnych . Proponuję żeby ekolodzy wskazali gdzie i jakie mają być nasadzenia zastępcze i tyle.

 4. 4
  +2
  ~ wyjdź Mariuszku
  Środa, 05.05

  Wszyściutkie oszołomiki wyjące za budową najpierw zobaczcie co proponuje Wróblewski z Nowakiem - kikut Łęczycka do Leśniczówki , a dalej "kalendar grekas". Droga ma być dla straży - tylko dokąd? "Prezydenci" kolejny raz okazali się kompletnymi "estetycznymi" ignorantami - popatrzcie co pokazuję (te cudowne plansze nic nie pokazujące) i co mają do powiedzenia - oni nie wiedzą jak będzie przebiegał a drogo od Leśniczówki do Królewieckiej. Mariuszku, a ty wiesz? Obaj dostali jakiejś s r a c z k i mającej przykryć lanie od ministra za rzekę, port, obrotnicę. Zaczęli zadymę bez pomysłu i planu, choć taki stan to norma w ich urzędzie. A ten "Za budowa" nie umie czytać i rozumieć ale jest "za" - elektorat słupowaty z orzeczoną niesprawnością? Droga potrzebna, ale najpierw głowa, a tej brak.

 5. 5
  +4
  ~ Obserwator
  Środa, 05.05

  Obejrzałem wywiad Panów Prezydentów i mogę go z pełną odpowiedzialnością określić, jako : "Błazenadę". Za takie przygotowanie wystąpienia np. w byłej firmie elbląskiej ABB, czy ALSTOM Power wyleciałbym na "zbity pysk z pracy". Machanie trzema karteczkami z odręcznym namalowaniem śladów przyszłej inwestycji - to ma być prezentacja. Skoro na pierwszy etap budowy ul. Wschodniej zagwarantowano pieniądze to musi być już gotowa i zatwierdzona dokumentacja. Wystarczy pobrać z niej odpowiednie dokumenty, (rysunki) powiększyć i zaprezentować. A co robią i mówią Wróblewski z Nowakiem - pokazują dwa kroki w prawo i 950 m długości pod leśniczówkę.. Ci Panowie podobno skończyli wyższe studia - która uczelnia dała im dyplomy, chciałbym to wiedzieć. Gdzie połączy się ul Wschodnia z ul Sybiraków ? Żenada

 6. 6
  +2
  ~ Mariusz Lewandowski
  Środa, 05.05

  Co do jakości prezentacji zgoda naprawdę - kiszka bez pomysłu. Co zaś do samej budowy - mi się ten plan podoba właśnie dlatego że nie wchodzi między Gęsią i Chrobrego dla mnie może się kończyć zjazdem koło dawnego wyciągu narciarskiego bo już swoje zrobi Lanie nie zauważyłem a do Pana Gróbarczyka mam własne żale i uwagi Droga nie ma być dla Straży bo ta ma rejonizację i z Bema na Zawadę zasadniczo nie kursuje. Może zapytaj Pana Marka Pruszaka dlaczego Elbląg wszedł do projektu Elbląg Konsultuje na który ESWIP wyrzucił w błoto 320 tyś z Ministerstwa Pracy a Prezydent dołożył ze 100 tyś zł kasy miasta delegując tam kilkanaście osób z kadry kierowniczej ?

 7. 7
  0
  ~ 3razy tak
  Czwartek, 06.05

  Dlaczego nie mamy budować nowych ulic w Elblągu, wszyscy widzą, że w mieście przybywa zabudowy a z drogami jest dużo gorzej, na Grunwaldzkiej ciasno, na Bema jeszcze ciaśniej, po co rozdmuchuje się jakieś nikomu niepotrzebne protesty.

 8. 8
  +3
  ~ Gronowiak
  Czwartek, 06.05

  do Anty: Szkoda że wyzywając ludzi od NEBów nie wspomnisz o tych elblążanach co do pracy codziennie dojeżdżają do Gronowa Górnego, korkując, zanieczyszczając i uprzykrzając hałasem pewnym "NEBom" życie

 9. 9
  +2
  ~ Kazik
  Czwartek, 06.05

  do Anvil - A gdzie napisano, że to sami Elblążanie głosowali, a może raczej Ci co z Elbląga dawno się wyprowadzili, albo nigdy tu nie mieszkali i ich bezpośrednio użytkowanie dróg w mieście nie dotyczy. Ale Polak zawsze musi swoje 3 grosze wetknąć.

 10. 10
  +1
  ~ Śmiech
  Czwartek, 06.05

  Kazik nie ośmieszaj się, napisz jeszcze, że to na pewno Gdańsk i Olsztyn głosują przeciwko, żeby zastopować rozwój Elbląga. To gdzie te tłumy, co tam tłumy - rzesze rodowitych Elblążan zwolenników rozwoju, w petycji za obwodnicą?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.