Czwartek, 21.10.2021, Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (34)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ jaa2187
  Środa, 05.05

  do Anty: Nie wiem jaki cel ma obrażanie ludzi ze wsi, przecież to nie jest tematem artykułu, a budowa nowych dróg w mieście.

 2. 2
  --5
  ~ Do miastowych
  Środa, 05.05

  Neby was pozdrawiają mamy w d waszą obwodnicę , my mamy u siebie łąki , lasy pod dostatkiem, a i samochód przejedzie raz na jakiś czas. To Wy wąchacie te spaliny w mieście i jeszcze Wam Bazantarnię rozwalą xd

 3. 3
  --7
  ~ Anvil
  Środa, 05.05

  3xtak widać po wynikach poparcia, jak Elblążanie są za. ponad 2000 podpisów przeciw drodze i 10 przeciwko.

 4. 4
  --1
  ~ Petycja
  Środa, 05.05

  Podpisujcie petycję: https://www.petycjeonline.com/nie_dla_obwodnicy_wschodniej_przez_baantarni

 5. 5
  +12
  ~ Do_pomorskiego
  Środa, 05.05

  Paradoksalnie to chyba mieszkańcy sa tutaj jedynymi osobami, które starają się myśleć długofalowo w tej sprawie. A niby to rola wladz miasta :) Reporterzy powinni zadać dwa pytania - w jaki sposób miasto chce w związku z tym wykorzystać turystycznie Górę Chrobrego? A może to nie przypadek, że zlikwidowano tam infrastrukturę? Co stanie się z tramwajem nr 2, który od lat dowoził mieszkańców do Bażantarni i wpisał się w krajobraz miasta? Co do ulicy Wshodniej są dwie opcje. Albo np. 50% ludzi bedzie jeździło tą trasą, co spowoduje zakorkowanie Sybirakow i Marymonckiej, miejsc, ktore zawsze były oazą spokoju. Albo mało kto będzie jeździł tą ulicą, a wtedy inwestycja minie się z celem. Pytanie podstawowe dokąd zazwyczaj jeżdżą ludzie korzystajacy z Bema? Czy faktycznie nad Jar lub Zawadę

 6. 6
  +3
  ~ obserwator
  Środa, 05.05

  do ~ Mowa trawa "paszoł won"?to ty śpioch z sąsiedniego obwodu?

 7. 7
  +16
  ~ Do_pomorskiego
  Środa, 05.05

  Acha i jeszcze jedno. Co z tego, że Straż proponowala lokalizację remizy na Łęczyckiej? Skoro wladze twierdzą, że "zostało to zaakceptowane" (oczywiście użytwo zwrotu bezpodmiotowego, żeby nie wskazać palcem kto :) ), to ktoś z miasta musiał na to się zgodzić. A jesli tak to dlaczego i czemu w takim razie nieudolnie zwala się winę na...Straż Pożarną? Chcemy znać winnych zaakceptowania propozycji lokalizacji Straży Pożarnej.

 8. 8
  +7
  ~ jw
  Środa, 05.05

  Prezydent odpowiadał na pytania bardzo wybiórczo i tak jak mu pasowała. Przykład idzie z Wiejskiej. Nie odpowiedział masę pytań m.in. dotyczących kosztów utrzymania tej drogi do czasu połączenia z Sybiraków, celowości drogi jeżeli inwestycja się nie uda, zmian granic Bażantarni w 2019. Wszyscy są za usprawnieniem ruchu w mieście, zagorzali zwolennicy rozwiązań za wszelką cenę niech uzmysłowią sobie, że najtańszy i najprostszy wariant to budowa trasy trasy przez ogródki działkowem, a na to nie godzą się działkowcy o czym Prezydent powiedział. Działkowcy rządzą miastem a nie ludzie którzy chcą przebiegu obwodnicy innego niż przez Bażantarnię.

 9. 9
  +5
  ~ 112
  Środa, 05.05

  A ile kosztuje tunel pod Bażantarnią?

 10. 10
  +6
  ~ znowu smród
  Środa, 05.05

  Totalny bełkot i masakra . Są "opracowania" i "koncepcje" ale obaj bredzący idą gdzieś przez pola byle tylko bredzić. Są zgody środowiskowe, ale oni nie wiedzą ile i jakiego drzewostanu wytną. Po co robią takie szopki? Obaj już dawno niczego się nie wstydzą. Nowak gdy milczał to sprawiał wrażenie pozytywne, ale gdy zaczął cokolwiek bredzić od czasu boiska SP23, to pozostawia okropny odór. Podobnie z jego bieganiem po wschodniej i pokazywanie "o, tu kilka metrów tam , przez tą łąkę". Tak zachowują się i bełkoczą "prezydenci"? Wystarczy pokazać projekt drogi od Łęczyckiej do Królewieckiej a nie bredzić jak z niesprawnymi na głowę. Wam się w tym UM w d u p a c h poprzewracało. Macie Opracowanie , to pokażcie drogę i przestańcie gazować w urząd który z woli elektoratu słupowego piastujecie.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.