Poniedziałek, 21.06.2021, Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (34)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Fggc
  Piątek, 16.04

  A jak ktoś nie może przyjąć szczepionki z powodów zdrowotnych to co ?? Będzie zamknięty w swoim domu całe życie? Merkel już zaraz odchodzi z polityki, ale jeszcze dorzuci paszporty. Ile jest zgonów na 7 miliardów ludzi ? Coś ponad 3 miliony w rok. Czy to naprawdę dużo żeby wprowadzać paszporty. A co jeśli w USA tego nie będzie i w innych krajach to bez szczepienia wjadą do Europy?

 2. 2
  +4
  ~ Wolnosc wyboru
  Piątek, 16.04

  Art. 32 Konstytucji RP się kłania.

 3. 3
  +1
  ~ Edyytaaa
  Piątek, 16.04

  Zostałam zaszczepiona kilka dni temu z własnego wyboru, ale nigdy nie poprę zmuszania kogokolwiek do szczepienia się . Nie można nikogo zmusić ! A tym bardziej szantażować jakimiś paszportami .

 4. 4
  +4
  ~ Michał
  Niedziela, 18.04

  Te paszporty nie mają żadnego uzasadnienia merytorycznego, bo szczepionki nie hamują transmisji wirusa, więc jest to indywidualna sprawa każdego człowieka. Poza tym chodzi tu też o tajemnicę lekarską - to są bardzo intymne kwestie każdego człowieka, a każdy ma prawo do prywatności. Te szczepionki nie zostały jeszcze przebadane, a wiele osób nie będzie się chciało szczepić z różnych względów. Ten wirus jest groźny tylko dla niewielkiego odsetka ludzi, więc nie każdy ma potrzebę się szczepić na to, szczególnie że te preparaty nie są neutralne dla zdrowia ludzi - nie wiadomo jakie będą konsekwencje ich przyjęcia u danej osoby, to zawsze jest loteria. Nie znamy jeszcze długoterminowych skutków ubocznych, bo badania jeszcze trwają. Poza tym każdy ma prawo wyboru formy leczenia - są też leki.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.