Poniedziałek, 21.06.2021, Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (34)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +20
  ~ prawdziwyelblazanin
  Środa, 14.04

  tyle lat po II wojnie swiatowej i widac po ankiecie ze niestety rozmnozylo sie dziadowstwo ktore podobnie jak hitler bedzie dzielic ludzi na lepszy i gorszy sort. co dalej ? wypalanie tatuazy ze znakami zaszczepniony/niezaszczepniony? obozy zaglady dla niezaszczepionych? moze znakowanie drzwi tych neizazczepnionych krwia baranka? Wlasnie na naszych oczach rodzi sie totalitaryzm za przyzwoleniem durnego lewackiego suwerena ,ktory najpierw dał sobie zalozyc szmaciane maski na gębe a nastepmniie dobrowolnie placi mandaty za brak tego kaganca na pysku. szok!

 2. 2
  +12
  ~ BARBARA
  Środa, 14.04

  SKORO SZCZEPIENIA SĄ NIEOBOWIĄZKOWE, TO JAK MOŻNA DYSKRYMINOWAĆ LUDZI. ŚMIERDZI KOMUNĄ JAK NIC. W SĄDACH LUDZIE BĘDĄ WYGRYWAĆ ZA DYSKRYMINACJĘ. NA PEWNO TO NIE PRZEJDZIE . A ZRESZTĄ PO CO DZIELIĆ LUDZI SKORO CI ZASZCZEPIENI CUDOWNYMI SZCZEPIONKAMI , KTÓRE PONOĆ DZIAŁAJĄ NA WSZYSTKO, NIE MUSZĄ SIĘ NICZEGO OBAWIAĆ .

 3. 3
  --12
  ~ 55555
  Środa, 14.04

  Super pomysł. Jestem za takim paszportem. Każdy sam podejmuje decyzję.

 4. 4
  +11
  ~ mis
  Środa, 14.04

  skad sie biora tacy idioci jak ten machupichce i inni jak sie zaszczepiles to czego sie obawiasz przeciez nic juz ci nie grozi a segregacje robili hitlerowcy chcecie powtorki ?a moze obozy jeszcze sa trzeba komletnym bezmozgowcem zeby cos takiego wymyslac

 5. 5
  --5
  ~ ATYNA R
  Środa, 14.04

  To co myslicie ze jak sie zaszczepisz nie zachorujesz,wirus siedzi u ciebie i albo ty albo on i tyle. Nie ma juz przekazywania .

 6. 6
  --5
  ~ elblązanin
  Środa, 14.04

  powinny być w języku angielskim zeby mozna było okazać przy wyjezdzie za granicę np. do USA

 7. 7
  +11
  ~ Kasia
  Środa, 14.04

  Najpierw zakazy dla niezaszczepionych, później niezaczpipowanych. I likwidacja gotówki. Państwo i bank ma mieć pełną kontrolę. Bezrefleksyjność popierających takie faszystowskie pomysły poraża...

 8. 8
  +10
  ~ tragedia
  Środa, 14.04

  Coś mi to przypomina- getta i obozy...

 9. 9
  +2
  ~ ruler
  Środa, 14.04

  https://www.youtube.com/watch?v=N8pDd-3eZII dla tych co "tylko PiS" a i inni też mogą skonfrontować swoją wiedzę. I to reżymowa TVP. Proszę bardzo, smacznego.

 10. 10
  +5
  ~ -ccccc
  Środa, 14.04

  @-oddajcie-a ja myślałem ,że judasz to ten kto dał sie przekupić i na nich głosował.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.